Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2015/2016


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    362

  • malkin

    302

  • ducca

    259

  • Pokojni Ruxin

    192

poslednji dan :(

ajde Lezilebe izbaci Feija u drugu ligu da imam bar nečemu danas da se radujem...

 

 

Nece da moze, ja sam srecnik koji je popusio. Posto su u moru golova Sanderlenda, Evertona i Votforda moji igraci ucestvovali sa ukupno jednom asistencijom. Na kraju mi je Ziru zakucao poslednji ekser u kovceg.

 

Nista, Ship dogodine, sa Zokijem, Moć... pardon, samo sa Zokijem. Vratiću se jači!

Link to comment

Kakvo kolo za kraj. Alexis ništa od 4 gola, long ništa od 4 gola,  townsend ništa od 5 golova, fakin žiru koji je postio 15 kola...

Sreća pa mislim da sam već obezbedio drugo mesto. Poznato i kao prvo među netimijima :fantom:

Link to comment

QPA objasnio "sancezovcima"  :fantom:

 

Tadic nula :whistle:    Townsend nula  :whistle:  - odmah da vam kazem da to odnosi mnogo poena.

a jebenog Wijnalduma sam drzao sve dok nije bencovan od celavog konobara

 

Beljerin bog fantazija  :Hail:

Link to comment

Dobrodošao pantelia :cveće:

 

Nego, ko je Merakljie UCFC?! Neaktivan dosta dugo, nije iskoristio obe divlje karte, samo tripl kapetana.. Da li i njega u beton ili samo opomenu pred isključenje?!

Link to comment

Cestitke Ruxine na prvom mestu :0.6: , kao i Timmiju na osvojenom Premeru, odnosnoi Prolupu (za dlaku) na Ligi 1. Cestitke i svima koji su obebedili promociju u visu ligu.

 

Pobedom u poslednjem kolu protiv 25.maja se oprastam od Brodatm bar na godinu dana.

Link to comment

Dobrodošao pantelia :cveće:

 

Nego, ko je Merakljie UCFC?! Neaktivan dosta dugo, nije iskoristio obe divlje karte, samo tripl kapetana.. Da li i njega u beton ili samo opomenu pred isključenje?!

 

ne znam ko je, ali me odvalio pre 2-3 kola  

Link to comment

Na kraju izgleda nerešeno sa tsvom, tek toliko da ne  vežem dva poraza prvi put

 

Na kraju sam zabrljao sasvim dobru sezonu u poslednjih mesec dana, ali ne mogu da se žalim, imao sam više sreće nego pameti. Ali i nekoliko dobrih poteza, zašto ne reći. U stvari imao sam samo tri loše odluke tokom cele sezone, bench boost, allout attack i 3-kapiten :fantom:

Link to comment

Cestitke Ruxine na prvom mestu :0.6: , kao i Timmiju na osvojenom Premeru, odnosnoi Prolupu (za dlaku) na Ligi 1. Cestitke i svima koji su obebedili promociju u visu ligu.

 

 

Hvala, hvala, ovo mi je daleko najbolja sezona ikad. Posebno u drugom delu je baš sve išlo kako treba, a i kad nije fortuna je znala biti široke ruke.

Sad mi sledi neki težak raspad u premeru, ali to više nije toliko bitno jer sam već dokazao 1 stručnos  :fantom:

 

Čestitke i od mene svim pobednicima i onima koji se tako osećaju

Edited by Ruxin
Link to comment

hmmm ovaj... ko je zaduzen da nam kaze ko ide gde i ko je kako prosao i tako to? :)

samo pitam ako neko zna :D

Komesar Tolaa sa svojom gvozdenom metlom :fantom: samo da sačekamo da vidimo kako će i da li će FPL da računa ovu odloženu..

 

Inače, čestitke Ruxinu koga sam danas stručno™ dobio :fantom: i svim ostalim koji su otišli u Premer.. Naravno i apsolutnom vladaru klasika Timmiju :Hail:

Link to comment

Oprosti zoki što nisam čestitao pobedu, zaboravio sam da uopšte overim kako prolazim u ovom revijalnom kolu h2h-a, a i protiv koga igram :šampionskemuke: :1 lester:

 

:fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Oprosti zoki što nisam čestitao pobedu, zaboravio sam da uopšte overim kako prolazim u ovom revijalnom kolu h2h-a, a i protiv koga igram :šampionskemuke: :1 lester:

 

:fantom:

 

 

<_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...