Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2015/2016


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    362

  • malkin

    302

  • ducca

    259

  • Pokojni Ruxin

    192

Nisam znao za Gorgonzole iz Broda da je neaktivan, to beše član goofs?

 

Tolaa-o vidi aktivnost MeraklijeUCFC pa proceni (ili nek se javi ko je), možda bolje neko aktivan (vidi pod Svarog) da uđe iz betona..

Edited by zoki
Link to comment

na tabeli Betona ispred mene su i Surdilovic i sok od zove, i obojica mislim aktivni.

tako da ako neko treba da ode u viši mislim da su to oni pre mene

:nobles:

Edited by Svarog
Link to comment

EURO 2012 PPP-HAX Fantasy Champion!

PPP CL 2012/13 Classic Champion!

Moća, on 17 May 2016 - 23:17 said: tri poraza u zadnja tri kola od toga jedan od poslednjeg na tabeli a drugi od neaktivnog kralja me je isutiralo u trecu ligu

Link to comment

Nisam znao za Gorgonzole iz Broda da je neaktivan, to beše član goofs?

 

Tolaa-o vidi aktivnost MeraklijeUCFC pa proceni (ili nek se javi ko je), možda bolje neko aktivan (vidi pod Svarog) da uđe iz betona..

 

Gorgonzole su napravile transfer 2 puta u celom drugom delu sezone. Meraklije 7 puta, mozda covek samo nije imao vremena pred kraj, desava se, ali po mojoj proceni to ipak nije dovoljno neaktivno za izbacivanje. 

 

Edit: @Moca i Dzoni: sta je vama, je l' Blater primao cvece?

Edited by Tolaa
Link to comment

Gorgonzole su napravile transfer 2 puta u celom drugom delu sezone. Meraklije 7 puta, mozda covek samo nije imao vremena pred kraj, desava se, ali po mojoj proceni to ipak nije dovoljno neaktivno za izbacivanje.

 

Edit: @Moca i Dzoni: sta je vama, je l' Blater primao cvece?

Više sam mislio da je iskoristio samo jedan čip, valjda tripl ©, nemoguće da mu nijedna divljakuša nije trebala
Link to comment

Bravo Tolo,

pravicna i odmerena, takvi nam lideri trebaju.

 

Shvatite ljudi da ste vi vec izgradjena ekipa i zajednica i meni da uletim u sprdnju sa pojedincima treba malo vise ako nista zbog postovanja.

Stari lurkeri su aktivni, sto se vidi na terenu jel.

 

Jedva cekam da pocne nova sezona :D

Link to comment

Više sam mislio da je iskoristio samo jedan čip, valjda tripl ©, nemoguće da mu nijedna divljakuša nije trebala

 

Pa, u prvom delu sezone je bio aktivan, pravio transfere u svakom kolu, i svejedno nije iskoristio prvu divljakusu. U drugom je menjao nesto u 7 kola, ne bi mu trebalo mnogo vremena da iskoristi i nekog od tih dzokera. Ne znam, meni ne deluje kao da je nefer batalio, vise kao da nije imao vremena, desava se.

Link to comment

bogami premer nikad jači. Islanđanin, Rodni, muslin, San Epifanio, sudija... 1 jaka ekipa promovisanih. Fei se nekako spasao, al ajde, moramo i u fantaziju da trpimo tako te neke Burnemute i ostale Uest Bromove :nobles:

 

ja da sam Prslin ubio bi se što ne igram u ovakvoj ligi :isuse:

Link to comment

fala, dobi ljudi

 

uglavnom sam citave sezone bio nezadovoljan i imao osjecaj da svaka 50-50 transfer odluka ide protiv mene.

 

pored tog dijela koji je obicno pitanje srece, nacinio sam nekoliko fundamentalnih gresaka koje ne bi smjele da mi se desavaju:

 

- lose planiranje defanzivne rotacije kod prve divlje karte zbog cega mi se desilo da mi citava odbrana simultano uleti u los raspored 6-7 kola kasnije, sto se tacno moze provjeriti kroz moj pad u rankingu u trenutku kad je trebalo da se zadrzim u prvih 10 hiljada i kasnije pravim napredak http://fantasy.premierleague.com/entry/862/history/

- forsiranje manea, iako je bio u losoj formi, mi je donijelo minus u poenima i oduzelo brutalno mnogo budzeta (0.5 prodajne vrijednosti samo od jednog igraca, dok su potencijalne zamjene isle u plus)

- pravljenje trasfera s planom da ne igram divlju kartu u 33. kolu, da bih je na kraju ipak odigrao (ovde je, doduse, kriva i odjednom uglavljena utakmica evertona i cpl-a)

- kupovina igraca liverpoola, iako sam bio svjestan da njihov raspored na papiru ne znaci mnogo u stvarnosti, umjesto uzimanja igraca iz timova koji imaju da igraju za nesto

 

sve u svemu, jako losa druga cetvrtina i nedovoljno dobra zavrsnica sezone. ostatak je bio dovoljno dobar za bar ponavljanje prosogodisnjeg rezultata.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...