Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2015/2016


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    362

  • malkin

    302

  • ducca

    259

  • Pokojni Ruxin

    192

Nece da moze, ja sam srecnik koji je popusio. Posto su u moru golova Sanderlenda, Evertona i Votforda moji igraci ucestvovali sa ukupno jednom asistencijom. Na kraju mi je Ziru zakucao poslednji ekser u kovceg.

 

Nista, Ship dogodine, sa Zokijem, Moć... pardon, samo sa Zokijem. Vratiću se jači!

Alo bre! Ne gasi mi nadu :mad: ako ova odlozena bude 0-0 a moji Brnmautovci odigraju imam cemu da se nadam. I u zadnjem kolu hajlats ove moje sezone dovedem Sanceza i Zirua i prvom dam traku.
Link to comment

moco, ne sumnjam da ces ti nekako da nadjes nacina da ukrades to poslednje mesto za brod.

stvarno, sta se desava sa neodigranom utakmicom? ducco, johne, vi ste sigurno upuceni? igra li se i kad?

Edited by cvrlle
Link to comment

moco, ne sumnjam da ces ti nekako da nadjes nacina da ukrades to poslednje mesto za brod.

stvarno, sta se desava sa neodigranom utakmicom? ducco, johne, vi ste sigurno upuceni? igra li se i kad?

Kakva  mi je sezona mrka kapa. Jedino dal ima još neki neaktivan u brodu koj se ne javlja pa da ga liferuju dole.

Takođe morao ovo kolo protivnik d aima neku budalu koja će da izdivlja protiv mene i naravno eto ga Janmat ko Ronaldo :ph34r:

Edited by Moća
Link to comment

Драги пријатељи... и Толоо!

 

Честитке Тимију и свима који су поштено одиграли сезону до краја. Било је супер, као и увек.

 

Дефинитивно качим копачке о клин. Престајем јер ми се превише свиђа, а не јер ми је досадило. Ако се икада будем вратио, кренућу од најниже лиге.

 

Оснивање х2х фантазија је мој највећи допринос ППП заједници, препуштање вођења х2х Толии мој најпаметнији потез на форуму јер сам лиге препустио стрпљивијој и паметнијој особи која уопште није сујетна (за разлику од мене), дружење на овим топицима најдража форумска забава, а освајање класика пре пар година највећи форумски успех. Био би и највећи животни да један дан нисам био први на свету у онлајн Фудбал менаџеру. ????

 

Поздрав свима!

 

Осим Моћи, наравно. :sleep:

 

LPqzkHA.jpg

Link to comment

Prslina ima da navučemo na draft tokom leta, a onda ćemo da mu uvalimo da zadnji bira, pa ćemo onda da promenimo sistem biranja tako da bira 7. u 1. krugu i 15. u 2. krugu i da ga izložimo da je to super za njega kad pogleda tabelu od prošle sezone, pa ćemo onda opet da resetujemo sistem biranja, pa ćemo... Do prvog kola ima da zažali što se vrati, ali će mu biti glupo da nas ispali jer nas se jedva skupilo za ligu i to paran broj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...