Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2015/2016


Recommended Posts

Posle nervnog sloma u prvoj tekmi i povrede Marsijala na zagrevanju, sinoc me je ljudski ispostova™. Ali i ostale 3 ekipe koje mi disu za vrat su nadomak pobeda. Izgleda da ce sve biti otvoreno pred zadnje kolo, ukrcavanje na Brod™ ce biti zanimljivije od zavrsnice ESP Primere.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    362

  • malkin

    302

  • ducca

    259

  • Pokojni Ruxin

    192

Nama koji smo se ukrcali jos pre 5 kola se fucka za zavrsnicu, neiskoristene dzokere i transfere i to da li ce Nyomovih 0 minuta doneti 10p sa klupe :dry:

Link to comment

tolaa je brutalno namestila ship:  gazim neugodne-tutanj-kunice, ali sta mi vredi kad neprijatelji “samaraju” mrtve ekipe po 91-0.

ostaje mi nada da se neki wilshir ili benteke digne iz groba…  :Jova:

Link to comment

Ja traku dao Stukiju, koji je imao 2 tekme u ovom kolu. U prvoj nije igrao, u drugoj ce verovatno u 89. minutu da udje. Cisto da mi Kun ne donese 12 poena.

 

Cestitke i na pobedi i na promociji. Svaka cast. Trudio si se da izgubis, ali ja sam ipak bio neumoljiv. Kerol trostruki kapiten, pa -4 za Kresvela, su samo neka od mojih dostignuca u ovom kolu.

Link to comment

Nisam pomno pratio ovo kolo pa tek sada povezao da me Lukakarina precka sa 3 metra u 90' kostala pobede  :cry: Cestitke neprijatelju...

Link to comment

Već nedeljama ušuškan u sredini Broda, ne mogu ni u elitu ni u beton.. Smorčina.. :fantom:

 

Da sve ne bude toliko dosadno, ove nedelje je bio 1 jak duel, 103-92 protiv Cevapa koji sad najverovatnije ostaje bez promocije.. A Pokusni kunići ako me se jednog dana sete.. :fantom:

Link to comment

Cestitke i na pobedi i na promociji. Svaka cast. Trudio si se da izgubis, ali ja sam ipak bio neumoljiv. Kerol trostruki kapiten, pa -4 za Kresvela, su samo neka od mojih dostignuca u ovom kolu.

Hvala hvala, i ja tebi cestitam promociju.

 

Kolo za zaborav, ali bitna su samo nova 3 boda.

Link to comment

Ja se nadao da ces i ti da kiksnes, pa da se muski pokokamo tsva, ti i ja u poslednjem kolu za promociju. Vas dvojica idete na ekipe koje su iznad nas, a ja na ekipu iz donjeg doma, pa bi bilo bas zanimljivo. Ovako si pokvario zabavu :)

Link to comment

Cestitke i od mene svim "promoterima",a posebno argentincu koji me je pred kraj prosle sezone istim ispratio u premer  :)

 

a od sada...do nemilosrdne borbe za opstanak 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...