Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    220

  • Timmy

    178

  • Max Morlock

    135

  • Musky

    99

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se zezas?

Malo :D Ma nerviraju me ti bambusi koji sve gledaju kroz antisrpske zavere i smatraju da je rešenje u opštoj mržnji prema svemu neruskom. :wicked:

 

A što se koučinga tiče... žuta štampa uvek mora da ima nešto što prodaje sledeći broj - kad nije dete s krilima, sisa starlete ili ukaz Gospe (ili Gospodina :wicked:) tu je koučing. Da nije Đokovićev, bio bi bilo čiji ko u datom trenutku najviše jebe lokalnog ljubimca.

Link to comment

Uze Nole brejk za 3:1... ali pravo pitanje je hoće li ga sad odbraniti ili će opet da čuva rešenje sata za 10. gem ;)

Link to comment

Yes, you are missing something. Ovo drkanje sa koucingom je jedna od najjadnijih stvari koju sam video kod teniskih medija, prevazilazi cak i drkanje sa onim energetskim jajetom u koji je Novak iz zajebancije usao na par sekundi. Mislim, hajde sto su njega samog jedno 50 puta pitali za taj koucing, poceli su i Federera da smaraju pitanjima tipa "je l' da da si i ti primetio da Novak i Beker tu nesto muljaju". Jebo im ja mater smrdljivu, nadam se da ce "Skot koji postaje Britanac na dve nedelje" da vrisne u trecem kolu od nekog Rosola, pa neka onda prde o koucingu do sudnjeg dana.

nisam znao da se smaraju sada sa tim couching-om... treba lepo na konferenciji da otera u picku materinu(i to tim recima) prvog sledeceg koji ga bude pitao o tome i gotovo. prestace nakon toga

Link to comment

6:4 6:2 5:2 Nieminen servira za (Đokovićev :P) meč ;)

 

edit: ništa od toga, moraće na teži način do meča...

Edited by Max Morlock
Link to comment

A što se koučinga tiče... žuta štampa uvek mora da ima nešto što prodaje sledeći broj -

ne radi se ovde o žutoj štampi

a da su peterali, preterali su

stoka 

Link to comment

Tako se to radi :)

 

ne radi se ovde o žutoj štampi

a da su peterali, preterali su

stoka

Svako ko se time bavi sebe stavlja u kategoriju žute štampe :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...