Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2015


Ros

Recommended Posts

šta je uradila?

a verovatno se nije sagnula da joj poljubi prsten i ponudi besplatnu masazu...

 

jebote, ovaj tenis se pretvorio u sve i svasta, i stalno nam nesto smeta. te britanske novine ne postuju Novaka, francuska publika ga mrzi, Federer je picka sto mu pokazuje prst, a Nadal je pacenik koji ne moze da podnese da je Novak bolji... itd, itd

 

a nasi sve zlatni i naivni nesretni... ja samo zamisljam sta bi bilo da Murray stisne pesnicu i pocne da vice to to nakon sto Novak napravi duplu. vestice u Salemu bi se osecale prijatnije nef Murray medj srbljem... oma bi Armenulic bio u pravu...

 

imam utisak da se Obradovicevo ludilo siri na celu naciju

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    220

  • Timmy

    178

  • Max Morlock

    135

  • Musky

    99

Top Posters In This Topic

Posted Images

a verovatno se nije sagnula da joj poljubi prsten i ponudi besplatnu masazu...

 

jebote, ovaj tenis se pretvorio u sve i svasta, i stalno nam nesto smeta. te britanske novine ne postuju Novaka, francuska publika ga mrzi, Federer je picka sto mu pokazuje prst, a Nadal je pacenik koji ne moze da podnese da je Novak bolji... itd, itd

 

a nasi sve zlatni i naivni nesretni... ja samo zamisljam sta bi bilo da Murray stisne pesnicu i pocne da vice to to nakon sto Novak napravi duplu. vestice u Salemu bi se osecale prijatnije nef Murray medj srbljem... oma bi Armenulic bio u pravu...

 

imam utisak da se Obradovicevo ludilo siri na celu naciju

nije uradila nista. pozdravila se na mrezi i okrenula se ka sudiji. inace, mec mi je bio na bizaran nacin do jaja zabavan.

Edited by Timmi
Link to comment

 

nisam znao da se smaraju sada sa tim couching-om... treba lepo na konferenciji da otera u picku materinu(i to tim recima) prvog sledeceg koji ga bude pitao o tome i gotovo. prestace nakon toga

 

Prestace o couchingu a poceti sa pizdom materinom. Kao da Djokovic nema iskustva s tim, ponavljace dve-tri recenice i nakon toga reci da nema sta da doda i novinari ce naci vec nesto drugo. Ne znam da li je do sparine ili jos boli RG, ali srbnuca su poranila.

 

Sjajno igra Krunic, Venus je agresivnija od Italijanki, ali ima sanse, ukoliko ode u tri seta, ne dozvoli joj da uhvati ritam.

Link to comment

“Promenila sam tim, nisam fizički spremna kako bih želela. Na Rolan Garosu sam radila vredno i pokušala sam da podignem nivo i igrala sam veoma dobro. Od tada sam radila veoma vredno, osećam da sam napredovala. Sada se radujem odmoru i pravoj pripremi jer mi je to nedostajalo. Već neko vreme sam pokušavala da nadoknadim to što mi nedostaje :naughty: ,a mislim da imam solidnu bazu”, naglasila je Ivanovićeva

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...