Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    220

  • Timmy

    178

  • Max Morlock

    135

  • Musky

    99

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa time je sjebao samo Kolsrajbera. Za Novaka je ispalo dobro sto je imao ovakvog protivnika na pocetku. Al to Fereru ide na cast. Sigurno je znao do kada je bio rok da se povuce bez posledica po druge.

 

Boli njega uvo za Kolšrajbera, poenta je da Nadal ima što lakši žreb.

Link to comment

aj ne pricajte svasta.... nije Ferrer imao pojma da ce da upadne sa Rafom u cetvrtom kolu... mogao je isto tako da bude u Novakovoj cetvrtini, samo sto se onda ne bi pisalo o njegovoj casti

Link to comment

Ako se mene pita (a ne pita se), ja biram ovakav put Novaka do odlučujućih mečeva, često je gazio na slemovima sa 6-1 6-0 6-2 prvu nedelju i dalje pa čim prvi teži izazov naleti, pretvori se u onog uplašenka koji ne igra ni blizu kako može. 

 

Nekako uobražavam™ da ga ovakvi mečevi drže budnijim i fokusiranijim za sve što dolazi. Moguće da sam subjektivan, bitno je samo da u tri završava i da se ne zamara gde baš ne mora.

 

Link to comment

aj ne pricajte svasta.... nije Ferrer imao pojma da ce da upadne sa Rafom u cetvrtom kolu... mogao je isto tako da bude u Novakovoj cetvrtini, samo sto se onda ne bi pisalo o njegovoj casti

 

Ne pratiš priču čini mi se, žreb je izašao još u petak, naravno da je znao gde je upao.

Link to comment

Ako se mene pita (a ne pita se), ja biram ovakav put Novaka do odlučujućih mečeva, često je gazio na slemovima sa 6-1 6-0 6-2 prvu nedelju i dalje pa čim prvi teži izazov naleti, pretvori se u onog uplašenka koji ne igra ni blizu kako može. 

 

Nekako uobražavam™ da ga ovakvi mečevi drže budnijim i fokusiranijim za sve što dolazi. Moguće da sam subjektivan, bitno je samo da u tri završava i da se ne zamara gde baš ne mora.

 

 

 

Ma, Novak uopste nije bio toliko los za prvi mec na travi, jedino je bio preterano nervozan i stegnut. Reakcija nakon dobijenog meca sa 3:0 u setovima u prvom kolu je bila otprilike WTF, manje se radovao posle nekih osvojenih Mastersa. Mislim da je i on juce bio svestan posle meca da je imao dosta srece, od pet brejkova koje je napravio tri su dosla u desetom gemu a preostala dva koje je napravio u ranim fazama setova nije uspeo da odrzi. Igracki je sve manje-vise bilo tu, mentalno nije valjalo nista. Odavno nisam video Novaka uplasenog i zabrinutog za rezultat u ovako ranoj fazi turnira.

 

Iz tog razloga bih ja ipak voleo da nekome priredi jedno gazenje i tako povrati samopouzdanje. Treba isterati onaj Pariz iz glave.

Link to comment

Bilo bi dobro da se malo razmaše i opusti...

 

Ako se mene pita (a ne pita se), ja biram ovakav put Novaka do odlučujućih mečeva, ...

Plus jedan :)

Link to comment

Prvi put ga gledam, ne znam nista o njemu, pa sam u tom montekstu mislio.

 

Ma znam. To im je valjda (Švedima) trenutno najbolja nada za budućnost, pitanje je šta će biti od njega, ali reklo bi se da ima potencijala. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...