Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    220

  • Timmy

    178

  • Max Morlock

    135

  • Musky

    99

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znam da me je svojevremeno šokiralo da je u Engleskoj (blizu Londona) uveče u julu/avgustu bilo pristojno svetlo i u pola 11…

 

Sent from stolen SM-N910C using drugs

Link to comment

Znam da me je svojevremeno šokiralo da je u Engleskoj (blizu Londona) uveče u julu/avgustu bilo pristojno svetlo i u pola 11…

 

 

i šta to normalno...?  :thumbdown:

Link to comment

gledam sad krajinovica protiv maua, decko ima fenomenalan volej i odlican ravan servis, sto on nije partner zikiju za dk?

 

Bio mu je partner prošle godine protiv Švajcaraca i izgubili su glatko od njihovog trećeg (ako su i treći) dubl tima.

Edited by Time Crisis
Link to comment

"Svi vide da pritiskaju Novaka kako bi Mari osvojio Vimbldon, jer ne postoji nijedan drugi razlog zašto bi se na ovaj način napadao Đoković. Međutim, ne brinem se ja za njega, Novak je pametan, vidi dobro što hoće da urade. Istina je samo jedna – smeta im što je jedan Srbin najbolji na svetu! Da je neke druge nacionalnosti ne bi bilo nikakvog problema“, rekao je Armenulić, pre no što je na slikovit način, citiranjem Nikole Pašića, "zacementirao" sopstvenu tezu.
“Možda ću biti malo grub, ali dobro je govorio Nikola Pašić: ’Srpsko dete kad se rodi, treba naučiti da mrzi Engleze’". 

 
:torbica:
Link to comment

a na koji nacin sada napadaju Novaka? em aj mising samting? sem cinjenice da je duh Bogdana Obradovica usao u senilnog Armenulica

Link to comment

Auuuu armenuliću jbte...

Znam da Mareja nije mogao očima da vidi ali ovo za engleze?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Jebote ja mislio onaj debil selektor davis kupa. Kad za malo.. E moj Radmilo.

 

A Englezi su ispali govna poslednjih dana. Na sva zvona prde o Novakovom couchingu. Dva dana ga isto pitali na KZN iako je odmah lepo obrazložio. Onda juče pitaju i Federera da li on primećuje to kod Novaka. Ovaj ih otkacioo i rekao jasno Ne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...