Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2015


Ros

Recommended Posts

Pa drugo je kad ja to napisme na levom forumu, a drugo je kad to kaze neko cije ime ima tezinu i ko to uradi javno. Al sta je tebi uopste i objasnjavam, pises cisto da bi nesto napisao.

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    220

  • Timmy

    178

  • Max Morlock

    135

  • Musky

    99

Top Posters In This Topic

Posted Images

a na koji nacin sada napadaju Novaka? em aj mising samting? sem cinjenice da je duh Bogdana Obradovica usao u senilnog Armenulica

 

Yes, you are missing something. Ovo drkanje sa koucingom je jedna od najjadnijih stvari koju sam video kod teniskih medija, prevazilazi cak i drkanje sa onim energetskim jajetom u koji je Novak iz zajebancije usao na par sekundi. Mislim, hajde sto su njega samog jedno 50 puta pitali za taj koucing, poceli su i Federera da smaraju pitanjima tipa "je l' da da si i ti primetio da Novak i Beker tu nesto muljaju". Jebo im ja mater smrdljivu, nadam se da ce "Skot koji postaje Britanac na dve nedelje" da vrisne u trecem kolu od nekog Rosola, pa neka onda prde o koucingu do sudnjeg dana.

Edited by harper
Link to comment

Daj bre ne zajebavajte. Ko je pratio tenis krajem osamdesetih to ne moze nikako reci. Jest da sam bio klinac, ali on je bio selektor Bobi i ostalima, i to se pamti :)

Link to comment

ne razumem, kakav koučing, šta jebo te?

mislim, ako nekog ne mrzi da malo objasni...

 

@Timmy
jes, tako će se pamtiti i sadašnji selektor... znaš bre ti uopšte ko je silvana?

Edited by aram
Link to comment

ne razumem, kakav koučing, šta jebo te?

mislim, ako nekog ne mrzi da malo objasni...

vidi na b92, sve su pisali poslednjih dana... optuzili Novaka za couching sa Bekerom, I seru danima i njega pitaju redovno na kzn iako je odmah ko idiotima sve objasnio.

Link to comment

 

@Timmy

jes, tako će se pamtiti i sadašnji selektor... znaš bre ti uopšte ko je silvana?

Znam Silvanu, zena od onog teniskog selektora :P  A i ovaj ce biti upamcen kao selektor, kako drugacije.

Edited by Timmy
Link to comment

ne razumem, kakav koučing, šta jebo te?

mislim, ako nekog ne mrzi da malo objasni...

 

Beker je negde izjavio da je njemu i Novaku dovoljan jedan pogled da se razumeju i od toga je napravljena ogromna prica o nekakvom koucingu iz boksa koji je u muskom tenisu zabranjen. Na KZS posle meca sa Kolijem Novaku je postavljeno pitanje oko toga na koje je on odgovorio, sto nije sprecilo majmune da mu postave jos jedno pet pitanja na istu temu dok ga na kraju nisu iznervirali. Juce su cak i Federeru postavili pitanje da li je on primetio da se odvija koucing izmedju Novaka i Bekera kad igra protiv njega.

 

U sustini se radi o tome da je podgrevanje te price zapravo direktna optuzba za varanje.

Link to comment

A kako ti pamtis Radmila? Kao selektora ili muza? :)

 

Kao selektora. Dugo nisam imao pojma da je bio Silvanin muz, niti me zanimalo. Prezime k'o prezime, Armenulica ima koliko hoces.

Link to comment

Realno, glup je ispao Beker i kud je to sad našao da izjavi, naravno da će se mediji uhvatiti za bilo šta kontraverzno. Sad šta je tu je.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...