Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Meni je nekom logikom PSD mnogo destruktivniji nego Doolence.

Od Duleta, ako ga stavis u poziciju da samo vodi tim i trenira igrace, mozes dobiti mnogo vise nego od nekog poluresenja. Da je na celu kluba bilo sposobnije rukovodstvo, Dule bi ovo svoje ludilo ispoljio u manjoj meri, ili koju godinu kasnije.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Što polurešenje, celovitije je rešenje normalan mlad trener nego ovo mrcvarenje. Nije to baš tolika mudrost. Titule i top 16  mogu da dobiju i od Vlade Jovanovića kad je klub jak a konkurencija slaba. Kad je obrnuto ne pomaže ni jedno rešenje

Link to comment

Meni je nekom logikom PSD mnogo destruktivniji nego Doolence.

Od Duleta, ako ga stavis u poziciju da samo vodi tim i trenira igrace, mozes dobiti mnogo vise nego od nekog poluresenja. Da je na celu kluba bilo sposobnije rukovodstvo, Dule bi ovo svoje ludilo ispoljio u manjoj meri, ili koju godinu kasnije.

 

Pa problem i jeste sto Vujosevic ne moze da se ogranici da radi samo svoj posao. Bar ne u Partizanu. Jednostavno tako je navikao i tako je u mogucnosti. Kada bi hipoteticki dosla neka nova uprava, mislim da bi se vrlo brzo razisli i sa trenerom. 

Link to comment

Pa problem i jeste sto Vujosevic ne moze da se ogranici da radi samo svoj posao. Bar ne u Partizanu. Jednostavno tako je navikao i tako je u mogucnosti. Kada bi hipoteticki dosla neka nova uprava, mislim da bi se vrlo brzo razisli i sa trenerom. 

 

Mislis trener bi se razisao sa upravom i otpustio ih.

Link to comment

Npr. Kecmana i Dzileta/Miloja

Ja ne bih voleo prvu dvojicu. Ali sa Milojem bih vec probao svakako. Mada mislim da u ovakvoj postavci gde niti igras EL niti imas pare, jedini nacin da se uopse privoli da se dovede neki dobar igrac je samo ako je ekstra mlad a ti imas jedino da mu ponudis rad sa Duletom koji jeste budala ali je idalje najbolji trener. Da se ovakav Miloje pojavio kad je ovaj otisao u CSKA, bolje bismo prosli sigurno...ovako dve godine ne prodajes nista i sve se rusi kao kula od karata....sistem :)

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to comment

Da igraci jedva cekaju da idu kod trenera koji ce ih javno davati i jebati mrtvu majku, a na kraju kad odu optuzice ih za izdaju i nemoral. Sa sve ABA ligom i pastetom da se razvijaju.. Prosto smo raj za mlade igrace.

Link to comment

Plus pilićarsko ponašanje prema strancima poslednjih godina. Takoreći, pucali smo sebi u nogu na svakom polju na kom smo mogli.

Link to comment

iskreno mislim da je bolje za partizan da ode vujosevic, a verovatno i danilovic

uspesna je to era bila, nema sta, ali mislim da je vujosevicev vrhunac u partizanu (sad vec prilicno davno) prosao. a partizan je veliki klub i u evropskim okvirima i uopste nema potrebe da bude talac ovog dvojca. poduza je lista tih mladjih trenera vasih bivsih igraca koji bi vrlo rado preuzeli vujosevicevo mesto. mozda necete ubosti iz prve, ali baza je toliko siroka da je neminovno da zabodete nekog novog vujosevica u skorije vreme. odnosno, u sirem smislu mislim da se partizanu tesko moze desiti sudbina originalne zvezde i da usledi (vise)decenijsko propadanje i potpuni krah na kraju

Link to comment

Misliš, kao FKCZ što nije propao pošto je bio ipak preveliki klub? Sve se može kad se male ruke slože.

Edited by ljakse
Link to comment

Plus pilićarsko ponašanje prema strancima poslednjih godina. Takoreći, pucali smo sebi u nogu na svakom polju na kom smo mogli.

nista novo necu reci, ali od odlaska vujosevica u moskvu idete na dole.  pri tom ne mislim da on tad nije trebao otici, vec da je trebao otici do kraja. ovako se samo stvarao nepotreban pritisak nad jovanovicem, a posebno u onom periodu kad je vujosevic otpusten iz moskve. trebalo je posle jovanovica dati sansu nekom drugom (mladom) treneru

Link to comment

Misliš, kao FKCZ što nije propao pošto je bio ipak preveliki klub? Sve se može kad se male ruke slože.

haha. dok sam kucao prolazi mi zvezda (fudbal) kroz glavu i razmisljam koliko je to los primer za ovo sto kucam. ipak mislim da postoji prilicno velika razlika. pre svega partizan ima siru bazu na evropskom nivou kvalifikovanih bivsih  kosarkasa (u raznim sferama) nego sto je to bio slucaj sa fk zvezda, a i ono najbitnije mnogo je lakse biti konkurentan u kosarci nego u fudbalu, naravno, na novac mislim

Link to comment

haha. dok sam kucao prolazi mi zvezda (fudbal) kroz glavu i razmisljam koliko je to los primer za ovo sto kucam. ipak mislim da postoji prilicno velika razlika. pre svega partizan ima siru bazu na evropskom nivou kvalifikovanih bivsih  kosarkasa (u raznim sferama) nego sto je to bio slucaj sa fk zvezda, a i ono najbitnije mnogo je lakse biti konkurentan u kosarci nego u fudbalu, naravno, na novac mislim

 

jedino što može da stoji je ovo za kintu, pojaviće im se fakat za par godina neki ekscentrični rukovodilac i bolje će se živeti na drugoj strani univerzuma.

Link to comment

Da igraci jedva cekaju da idu kod trenera koji ce ih javno davati i jebati mrtvu majku, a na kraju kad odu optuzice ih za izdaju i nemoral. Sa sve ABA ligom i pastetom da se razvijaju.. Prosto smo raj za mlade igrace.

 

Pa nemoj sad da preteruješ, nije davio sve, samo neke... :)  Ali i taj što je davljen nisam baš siguran da mu je žao što je bio kod Duleta ... opet, ne želim da branim Duleta nikako (a opet ispada tako :) ), jer sa druge strane sad ništa rezultatski i nemamo da izgubimo promenom trenera. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...