Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    554

  • б1lme3

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali ako su transferi Cirbesa i Milera vec sad dogovoreni, to bi onda trebalo da znaci da je klub ipak dobio neki novac, cime je Makabi dobio eksluzivno pravo da pregovara sa njima pre nego sto im istekne ugovor i ostali klubovi dobiju priliku da se ukljuce u pregovore?

Ma nikakav novac klub nijje dobio, potpisali su do kraja sezone.

Link to comment

@dobri duh

 

sace dansver da ti objasni da si nemac pojma

koliki god da smo nemači pojma, šiješ nas jako po pitanju košarke i svakim novim postom to dokazuješ, bojim se da ne možeš dublje ali nekako ipak uvek probiješ dno

Link to comment

btw, pozivam iva petovića da objavi šta sam mu poslao na pm kad je došao miler :fantom:

 

Šta ono beše - da nije dovoljno kvalitetan da zameni Mitrovića? :P

Link to comment

Ko ce im biti trener? Kako su krenuli otece nam i Radonju. :fantom:

 

Nas neocekivano jak adut u pogledu ostanka Raoa je to sto - ne zna engleski. Ne ume ni da bekne. A najjaci klubovi uglavnom izbegavaju takve, pa kakve god pomocnike da povede sa sobom. Covek cak uopste nije ni igrao u inostranstvu.

 

Link to comment

Prebirajuci po svojim starim postovima nadjoh omaz yolou

 

Kakav god Radonjic posao da pravi nece vredeti. Ni 5% od kritika na njegov racun ne otpada na argumentovanu kritiku, iako ima osnova za kritiku. S tim u vezi evo kako bi izgledao jedan

 

TEMPLATE ZA PROSECNOG NAVIJACA KK CRVENA ZVEZDA

 

1.a. Izgubili stoka razlikom od odlicne ekipe

 

- Ovo je kosarka a ne ono sto mi igramo. Nismo mi za ovaj sport, govorio sam ja to godinama. Ovi nasi mucenici ne bi pogodili okean s broda ni nebo sa svemirske stanice ali nisu oni krivi kad ih vodi ovaj neopevani retard od trenera.

 

1. b. Izgubili smo tesno od odlicne ekipe

 

- E, moj treneru, basto moja zelena. Imao si odlicnu priliku da pobedis nikad gori ____________ (popuniti po zelji) ali ko te jebe kad si nemac pojma. 30 minuta ti igra X a Y drzis na klupi, kakve su ti to rotacije i postavke u odbrani, jednu jebenu zonu ne znas da napadnes. I sta ono bi u zadnjem napadu? Jel' se tako organizuje napad za 3.2 sekunde sa svoje polovine? Gde ti je time-out kretenu jedan neopevani, jebo te voz koji te doneo.

 

1. c. izgubili smo tesno od lose ekipe

 

- Marsh, marsh, pizdo i vodi ove slepce igrace s tobom, jebali te oni. Od ovih si nasao da izgubis i da kaljas ovaj sveti dres, lemure nijedan smotani. Pa, nas 12 sa foruma da smo se skupili bolje bismo odigrali. Jesam li ja lepo govorio da treba da otpustimo igrace s brojevima 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 i 12 i umesto njih dovedemo vedete iz A, B, i C klubova s brojevima 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5 i 4. Sad bismo ovake krshine od ekipa pobedjivali vezanih ociju, Ali, ne, nas vajni trener zna. Ma, jebo ti ovaj klub, odoh na Marakanu da gledam ove momke iz FK, oni bar daju sve od sebe iako nista ne znaju.

 

1.d. Izgubili debelo od lose ekipe 

 

- (Cuti u neverici i samo odmahuje glavom kao da hoce da kaze "sta mi je ovo u zivotu trebalo i cime sam ja ovo zasluzio, a koliko juce sam prosjaku dao petobanku".)

 

2. a. Pobedili smo debelo krsh ekipu

 

- Ako ja znam sta ovaj nas trener radi Bog da me ubije. Protiv ovakve ekipe koja ne zna pertle da veze igra mu X 25 minuta a ceka nas koliko za 14 dana kup utakmica u Cortanovcima. Niti je koga razigrao, niti je kome od klinaca dao sansu, kao da je bitno da li ce da dobije ili izgubi (vidi celu sekciju pod 1). Y mu igra 17.83 a Z 22.45 minuta, H jedva da je omirisao parket (igrao 28 minuta). Posebna je tragedija videti da F i G ni protiv ovakvog protivnika nisu mogli nista da urade a dobili su dobru minutazu (igrali 1 minut i 20 sekundi) da se dokazu. Eh, kad bismo samo jos mogli da dovedemo rezervnog pleja sa 25 poena  i 15 asistencija u rukama da nam ne pada igra kad X izadje, dobrog beka sutera koji u proseku daje 30 poena po mecu, atletsku trojku s dobrim sutem, mitsku zver na cetvorci i neku solidnu skocnu peticu s dobrim sutem, velikim odrazom i dobrom ledjnom tehnikom, ovo bi bila bas tip-top ekipa, cak i sa ovim dudukom na klupi.

 

2. b. Pobedili smo tesno krsh ekipu

 

- (vidi pod 1. c.) Marsh, marsh, pizdo i vodi ove slepce igrace s tobom, jebali te oni. Ove si nasao da pobedis u zadnjem minutu i da kaljas ovaj sveti dres, lemure nijedan smotani. Pa, nas 12 sa foruma da smo se skupili bolje bismo odigrali. Jesam li ja lepo govorio da treba da otpustimo igrace s brojevima 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 i 12 i umesto njih dovedemo vedete iz A, B, i C klubova s brojevima 12, 11, 10, 9, 78, 7, 6, 5 i 4. Sad bismo ovake krshine od ekipa pobedjivali vezanih ociju, Ali, ne, nas vajni trener zna. Ma, jebo ti ovaj klub, odoh na Marakanu da gledam ove momke iz FK, oni bar daju sve od sebe iako nista ne znaju.

 

2. c. Pobedili smo tesno odlicnu ekipu

 

- Pa, ja ljudi ne mogu da verujem sta ovaj nas trener radi. Umesto da nakantamo ove dunstere i obezbedimo se za slucaj nekog kruga, mi jedva da smo ih dobili 8 razlike a vodili smo i citavih 11 na samo 26 minuta do kraja. Mi nemamo nijednu akciju, svaki jebeni kos od ovih 96 koliko smo dali smo porodili uz teske muke. Ne znam za koji kurac spustamo loptu u reket, jeste X dao dosta koseva ali je potrosio brdo lopti (imao sut 11 od 14). Sutnuli smo cak 17 trojki a dali samo 11 i to zato sto su sve bili otvoreni sutevi. Protok lopte nam je ocajan, nismo imali ni 20 asistencija (imali smo 17) a ni skok nismo iskontrolisali. Da ti protiv ovakve ekipe imas samo 12 skokova vise od cega 8 ofanzivnih, to je skandal. Ne znam sta da vam kazem, ja bih ovog idiota na klupi odmah zamenio jer nas cekaju teske utakmice a mi sa ovakvom igrom protiv ozbiljnih ekipa nemamo sta da trazimo.

 

2. d. Pobedili smo debelo odlicnu ekipu

 

- Kao sto sam govorio i ranije, ovogodisnja Evroliga je nikad gora. I u takvoj nikad goroj Evroligi ovaj nas nemac pojma ne moze da nadje ni 29 minuta za Juniora nego mu Senior nepotrebno igra citavih 14 minuta a svi znamo u kakvom stanju su mu kolena i da nece izdrzati da igra sledecih sedam godina u ovom ritmu. Istina, pobedjujemo sve do sada, imamo skor 31-0 ali meni se ovo i dalje nista ne svidja. Losa raspodela minutaze, neki igraci nisu u formi, ovi sto su u formi izgledaju kao da ce svakog trenutka iz nje da ispadnu, osim ovih sest igraca koje smo u medjuvremenu promovisali nijedan mlad igrac se nije nametnuo, prosek godina u timu nam je 22.8, sve go matorac. Kako mi mislimo da i sledece godine igramo Evroligu a nismo napravili nijednog igraca za prodaju ja zaista ne znam ali sa ovim trenerom neka nam je Bog u pomoci.

:0.6:

Link to comment

Voditelj kao sa šipke da je postavljao pitanja. Te Miller "najbolji igrač u zadnjih 25 godina", te Kinzi "10 puta bolji" od Tompsona, pa onda Radonji "Čemu cinizam" kad je ukapirao da ga Ra prca...

Link to comment

 te Kinzi "10 puta bolji" od Tompsona, 

Hoće da bude provokativan, kao da uhvati Čovića u mašinu  :isuse:

Aj da mu je to prvi intervju, nego lik već 3-4 godine radi na RTS-u "velike intervjue". Mislim da mu je jednom i Vučić gostovao

Link to comment

Taj lik se i inace pravi pametan vrlo cesto, nateze zakljucke ili izvodi besmislene, i sam je cinican i arogantan. Dobro da ga je bar neko spustio na zemlju, uopste ne izgleda doraslo ovakvoj emisiji.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...