Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

bradilko ne odustajes a trebalo bi da pogledas u sopstveno dvoriste, jer seti se sta je bilo s onima koji nisu sacekali da protivnik podigne sampionski pehar

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    554

  • б1lme3

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

bradilko ne odustajes a trebalo bi da pogledas u sopstveno dvoriste, jer seti se sta je bilo s onima koji nisu sacekali da protivnik podigne sampionski pehar

mislis na proslu sezonu?

sramno za kk partizan.

a sta je bilo posle?to vec ne znam

Link to comment

mislis na proslu sezonu?

sramno za kk partizan.

a sta je bilo posle?to vec ne znam

ne, mislim na one sto su u Atini napustili dodelu pehara

goris bradilko, pamcenje te izdaje

Link to comment

ne, mislim na one sto su u Atini napustili dodelu pehara

goris bradilko, pamcenje te izdaje

ne gorim ja nista nego ti ode na atinu pre 20 godina

mislio sam da imas nesto oko partizana prosle godine,da su napustili dujan i igraci dodelu medalja zvezdi.

Link to comment

ne gorim ja nista nego ti ode na atinu pre 20 godina

mislio sam da imas nesto oko partizana prosle godine,da su napustili dujan i igraci dodelu medalja zvezdi.

ma uporedio sam ovo s onim iz Atine, salim se malo, zaboravi i opusti se, gotova je sezona

Link to comment

ma uporedio sam ovo s onim iz Atine, salim se malo, zaboravi i opusti se, gotova je sezona

da,gotova je.

cestitam titulu i onu u abi takodje

Link to comment

na mozzartu pominju glisica od komsija. mozda planiraju da nogiraju babu. next seaso na 4 zver/borisa/glisa  :naughty: i simon kao potpora. 

da se ne lazemo, nije to za raoa

Link to comment

na mozzartu pominju glisica od komsija. mozda planiraju da nogiraju babu. next seaso na 4 zver/borisa/glisa  :naughty: i simon kao potpora. 

da se ne lazemo, nije to za raoa

cijena prava sitnica-70k

 

bilo je i ranije traceva da smo zainteresovani al se tad pricalo da ce on preko bare

Edited by katamaran
Link to comment

kaze Radonja na RTS-u da je Kvinsi otisao u Makabi za 5 puta vise nego sto ga je kupila Zvezda

otisao i Cirbes i to je za sada to kaye Covic

voditelj provocirao za Milutinova i Zagorca, pitao Radonju da li bi voleo Milutinovaa u roster, Radonja odgovorio DA

Link to comment

Ali ako su transferi Cirbesa i Milera vec sad dogovoreni, to bi onda trebalo da znaci da je klub ipak dobio neki novac, cime je Makabi dobio eksluzivno pravo da pregovara sa njima pre nego sto im istekne ugovor i ostali klubovi dobiju priliku da se ukljuce u pregovore?

Link to comment

Ali ako su transferi Cirbesa i Milera vec sad dogovoreni, to bi onda trebalo da znaci da je klub ipak dobio neki novac, cime je Makabi dobio eksluzivno pravo da pregovara sa njima pre nego sto im istekne ugovor i ostali klubovi dobiju priliku da se ukljuce u pregovore?

 

Ne. Igraci imaju pravo da razgovaraju s kim god hoce, klub nema nista s tim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...