Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    554

  • б1lme3

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Idi trazi od svoje mame sta ti treba, kad je vec ovoliko fejlovala. Meni mozes da budes zahvalan sto sam te inspirisao da napises svojih nekoliko carsafa uobicajene samozaljubljenosti i autofelacija.

 

Putuj, igumane.

Link to comment

Idi trazi od svoje mame sta ti treba, kad je vec ovoliko fejlovala. Meni mozes da budes zahvalan sto sam te inspirisao da napises svojih nekoliko carsafa uobicajene samozaljubljenosti i autofelacija.

 

Putuj, igumane.

 

Eto, zahvalan sam ti. Mame, ipak, gledaj da ostavis po strani. U pogledu kosarke si se vec izblamirao, ne moras da se blamiras i u pogledu elemetarne ljudske pristojnosti. Nece ti nista pomoci ako budes bezobrazan prema zeni od skoro 80 godina, bolje sedi i nauci nesto o kosarci da ne bi ubuduce lupetao.

Link to comment

Dragi Chergoshi, cestitam na tituli. Uspeo sam da pogledam po poluvereme u poslednje tri utakmice i moram priznati da je zvezda neuporedivo bolji tim. Zvezda je imala ozbiljnu sezonu iza sebe i to je svakako dovelo do odredjenog umora i verujem da je to dovelo do utakmica koje su bile makar rezultatski uzbudljive. Partizan je igrao na emocije, adrenalin i Novicu ali realno bas nema kvalitet.  

Link to comment

Eto, zahvalan sam ti. Mame, ipak, gledaj da ostavis po strani. U pogledu kosarke si se vec izblamirao, ne moras da se blamiras i u pogledu elemetarne ljudske pristojnosti. Nece ti nista pomoci ako budes bezobrazan prema zeni od skoro 80 godina, bolje sedi i nauci nesto o kosarci da ne bi ubuduce lupetao.

 

izvinjavam se za pominjanje mame. toliko, over and out.

Link to comment

Ako je tacno ono sto se prica, klub nema nista od tog transfera. Ni od Kinzijevog...

Ono sto se prics...pa kako moze da ima nesto kad mu istice ugovor?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...