Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

ne bih sad da ispadne da se mešam u svaku izjavu ali miler je više 3-4 igrač nego tomas

 

Moguce ali nije ni bitno, klub ga nije video tako. Cak i kad se Luka vratio Miler nije ni sekund proveo na trojci. Bilo kako bilo, sve se zavrsilo kako treba.

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    554

  • б1lme3

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nikodije, jesi li ti siguran da si gledao Thomasa? Covek je rodjeni strelac, kakav crni kalinoliki igrac.

 

vise sam mislio na slicnost sto se tice pozicije nego da poredim njihove kvalitete

Link to comment

da, mesecima se pricalo da jurimo deson tomasa, koji je otprilike taj neki kalinoliki igrac, al on nas je zavlacio i ostao u nbdl, i onda je ispalo mnogo bolje jer smo dobili kvinsija.

 

U vreme o kojem govorim Tomas je vec otpao kao opcija. Jesu ga jurili pre toga ali ga nisu dojurili.

Link to comment

Moguce ali nije ni bitno, klub ga nije video tako. Cak i kad se Luka vratio Miler nije ni sekund proveo na trojci. Bilo kako bilo, sve se zavrsilo kako treba.

 

ta prica o mileru na trojci u evropskoj kosarci je smesna

Link to comment

inace zvezda ove sezone ima negativan skor samo sa finalistima evrolige i sa darusafakom

 

 

Junackih 0-9. :D I vise, na pripremama su nas isto karali svi turci. 

 

Pobede protiv Himkija, Reala, Bajerna, Panatinaikosa i Lokomotive nikad necu zaboraviti.  :Hail:  Alal nam kurac. Mislim da je ono guzenje Lokomotive i najbolja utakmica koju smo odigrali otkako je Radonja ovde. 

Link to comment

Sved i Koponen su nas punili kako god su hteli. :D

 

Protiv Lokosa Dilejni dao jedno 15 komada, sve s bacanja, sazvakan i ispljuvan, Rendolf isto tako iz jedno 20 suteva. I secam se kako su se usrali k'o kumrije dok je isla himna i urlanje, nisam video tako jasan strah na necijim facama od Mijatove precke do danas. 

Link to comment

Junackih 0-9. :D I vise, na pripremama su nas isto karali svi turci. 

 

Pobede protiv Himkija, Reala, Bajerna, Panatinaikosa i Lokomotive nikad necu zaboraviti.  :Hail:  Alal nam kurac. Mislim da je ono guzenje Lokomotive i najbolja utakmica koju smo odigrali otkako je Radonja ovde. 

 

Najbolje od svega je to sto smo dobili Real u must win utakmici, Himki u must win utakmici, Bajern u must win utakmici, Efes u must win utakmici i Panatinaikos u must win utakmici, trenere kao sto su Pablo Laso (aktuelni evropski sampion). Rimas Kurtinaitis, Svetislav Pesic (visestruki sampion svega i svacega), Dusan Ivkovic (najveca trenerska legenda u istoriji evropske kosarke) i Aleksandar Djordjevic (aktuelni vicesampion sveta), koji su vodili daleko skuplje rostere od naseg. Kako se neke stvari brzo zaboravljaju.

Edited by harper
Link to comment

Sved i Koponen su nas punili kako god su hteli. :D

 

 

nismo im ostali duzni.

 

ok, tu je i real naravno i nominalno veca pobeda jer je real veci klub, al ovo protiv himkija mi je bas ostalo u secanju kao definitivno najbolja utakmica koju sam gledao uzivo. 1 vatromet.

 

zelena novcanica koju sam dao za sezonsku kartu isplatila se samo kroz tih par pobeda u novembru i decembru

Link to comment

Radonja trener sa najvise pobjeda u istoriji KKCZ. :Hail:

 

Yolo i škvadra ne vjeruju.

 

To mu je doneo jos Guduric onom clutch trojkom u drugoj utakmici, ova pobeda od sinoc je bonus.

Link to comment

Radonja trener sa najvise pobjeda u istoriji KKCZ. :Hail:

 

Yolo i škvadra ne vjeruju.

znaci skinuo nebojsu rolan garos popovica?

izgleda da nije bilo tesko postati prvi u zvezdama

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...