Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    554

  • б1lme3

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zasto bi bilo ko davao pare zvezdi? Dali bi taj novac maiku, ponudili veci ugovor. ne postoji jedan jedini razlog da bilo ko daje novac zvezdi.

 

ne morate to meni da objasnjavate, objasnite turcima.

Link to comment

20 godina posle Bosmana neki i dalje prodaju trening kompenzaciju, tako da, sve je moguće.

 

pa mora da se opravda PRVI ozbiljan budžet sledeće sezone

Link to comment

jel tacno da je zalizani odjebo jednog turskog velikana koji je matchovao ponudu makabija sa jos 250.000 pride za KKCZ, kao nije hteo da se zamera jevrejima?

 

edit: za maika.

 

ne morate to meni da objasnjavate, objasnite turcima.

Znaci tacno je?

 

Dakle, po tebi je logicno da postoji ponuda jednog turskog velikana koji umesto da Maiku plati vise od Maccabija, ne bi li Maik prihvatio njihovu ponudu, oni samo nude iste uslove ali zato Zvezdi nude lovu iako Zirbes vise nema nikakve veze sa Zvezdom jer mu je istekao ugovor?

 

Daj se saberi, svega ti.

Link to comment

pa mora da se opravda PRVI ozbiljan budžet sledeće sezone

 

Zar vas jos boli taj kavaljerski potez Bobija Marjanovica? Koliko ste vi Dooletovi udjiguzi, zapravo, jadni, prosto da se covek sazali nad vama.

Link to comment

idi tamo pravi spisak incidenata utakmica žitko basketa pa nam javi jel sve prošlo kako treba

 

Ja sam na "svom" topiku a ti mozes da pokupis svoje partkometrijske pinkle i da odjebes odavde u troskocima. Imas SZD pa se tamo siri s budalastinama kao sto je i ova poslednja. Ima ovde sasvim dovoljno primerenijih mesta za grobarsko predskolsko histerisanje i paranoju, ne morate bas da zaserete svaki cosak foruma.

Edited by harper
Link to comment

ti si bogotac

 

nemoj da me teraš sa topika, to je zabranjeno

nemoj da vređaš, to je zabranjeno

 

ja znam da ti uživaš respekt moderacije iz samo njima znanih razloga ali jebiga.

 

uzgred budi rečeno čovek koji najviše patkometriše ovde si ti, samo što onda vičeš moderacija i szd i ostale gluposti kad ti neko odgovori.

 

nego, očekujem izveštaj sa utakmica žitko basketa ili kris krosa iz novog sada da vidimo jel bilo incidenata na tim serijama

 

e da, gde je zapelo sa milutinovim? možda ako odbije i treći put da dođe u stub nebojše čovića angažuju prijatelje iz pireja

Edited by theanswer
Link to comment

pa mora da se opravda PRVI ozbiljan budžet sledeće sezone

 

ziv nisam da vidim kako ce tvoji da potrose najozbiljniji budzet poslednjih sezona

Link to comment

idi tamo pravi spisak incidenata utakmica žitko basketa pa nam javi jel sve prošlo kako treba

 

 

nemoj da me teraš sa topika, to je zabranjeno

 

 

Tacno, zabranjeno je ali kad prvi pocnes onda je dozvoljeno da dobijes kao odgovor.

 

Stoga, da ti objasnim kako to ide - hop, hop, hop i odjebo si uspesno na SZD gde ti je i mesto. Cestitam. Zasto mislis da tvoje vredjenje Bobija Marjanovica koji je igrama zaduzio Zvezdu na ovom topiku zanima bilo koga? Za takve bljuvotine imas topike koji su primereniji, ovde mozes samo da dobijes ovakav odgovor. Jebi ga, volimo mi Bobija, ne mozemo bas da dozvolimo da svaki kurton dodje ovde i podjebava ga zbog jedne izuzetno korektne stvari koju je ucinio za klub iz kojeg je otisao u Spurse.

 

Dakle, s takvim postovima trebalo je da skrenes levo kod Albukerkija.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...