Jump to content
IGNORED

Најстарије репрезентативно такмичење на свету 44-ти пут


porucnik vasic

Recommended Posts

U čemu je štos sa ovom utakmicom? Na preskoke gledam, jel imao neki tačan pas a da nije u nazad na ovom snimku?

Osim ovog slobodnog udarca, od koga ne bi bilo ništa da R Carlos nije zaboravio da je u toku utakmica

 

Jedan Predrag Pašić je za Sarajevo svake nedelje igrao ovakve utakmice. Da ne potežemo one najjače iz te lige

Link to comment
  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • porucnik vasic

    32

  • Meazza

    32

  • San Epifanio

    28

  • gervasius twinkleminkleson

    25

Dok ne probam lava za mene je svinja... za mene je Luis Nazario da Lima Ronaldo jarac.

 

 

Ovakvu jednu utakmicu protiv Kokua, Davidsa, Stama, De Bura i Jonka portugalski Ronaldo bi napustio sve plačući još u desetom minutu

 

Link to comment

Uh, kakva partija, hvala ti za ovo. Koji potezi, koja snaga i brzina, nestvarno. A i kako mu je Frank de Bur uklizao s ledja i sklonio mu loptu nakon sto je predriblao celu odbranu i izasao 1 na 1 sa Van der Sarom, prava umetnost.

Link to comment

Dok ne probam lava za mene je svinja... za mene je Luis Nazario da Lima Ronaldo jarac.

Чудо од играча. Уништиле га повреде, а могао је да буде један од два три...

Link to comment

Najbolje odigrana utakmica ikad. Potpuno savršenstvo.

https://www.youtube.com/watch?v=XupKPQlOHqA

xexe a koliko se na onom forumu pred utakmicu pricalo o tome kako ce ronaldinjo da ga pojede :D

 

elem, gledam zubin jucub protiv holandije, i vata me jeza kako od njega tako od ostatka brazilske ekipe.

jebemu sve ako po imenima ovo nije bila najjaca repka ikada.

a to prvenstvo je za mene svakako najzajebanije ikada, 

Link to comment

Чудо од играча. Уништиле га повреде, а могао је да буде један од два три...

 

 

Pogledaj gornji klip, tj. startove ne nekih krljatora sa dna tabele već jedne od najboljih i najpismenijih odbrambenih postava ikada. Nije čudo ni što je podbacio u finalu sa Francuzima ni što se toliko povređivao. Maradoni je bilo još i gore, samo što su u njegovo vreme bili sporiji.

 

Inače Zuba je razvalio i dve Kope, '97 i '99 (možda je brazilski tim iz '99 i najbolji tih godina), kad se dodaju WC 98 i 2002 to je nešto što nema niko danas, naročito ne Mesi.

Edited by dillinger
Link to comment

Da, ali i iz klipa se vidi da je Mesi tehnicki bolje potkovan, promena pravca i sl. dok je Ronaldo snazniji.

Mozda je odbrani i lakse da krlja Ronalda dok ih Mesi posalje po burek u prostoru od jednog metra.

Link to comment

pa zuba je ljudeskara od cirka 90 kila. ne moze da menja pravac kao ovaj malisa.

 

secas se zato kako je u onom finalu protivu njemaca  neposredno pre gola zgazio na loptu i ramenom nabo hamana koji je odleteo ko da ga je voz pukao.

 

da nije bilo sakica, koji je dao intervju sporckom zurnalu u kome je opisao kako su mu aplaudirali dok je izlazio sa terena, a zato sto je polomio ronalda (prva veca povreda koliko pamtim), mogao je zuba verovatno biti najbolji ikada.

Link to comment

meni jeste, a stoput smo se uverili da se bolje razumem u fudbal od tebe

Стопут?

Хиљадупут, гарантовано. :s_c:

Били су правог Роналда па сушили. Марадону такође, али то је све кева шта су Пелеу урадили 62-ге и 66-те. Умало нису инвалидом направили. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...