Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Svako zna da treba da buši preko petrovića i dornelasa, i to jeste kizina krivica šro umesto te dvojice ne igraju x* i y*

 

*dopuni po želji :fantom:

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Krasic u Legiji. Sto bi rekao Lukic izvisili ste u poslednjem deljenju karata.

Bila je to izgleda odlicna dimna bomba, da se dovedu sasvim drugi igrachi. Hvala Legiji :Hail:

Link to comment

ovaj az trso kući od rode 0-1

Nebojsa gudelj u novostima nas lozi da mozemo da dobijemo az, jer on samo stancuje i prodaje igrace..kaze da je az slabiji ove godine nego prosle, da je upravo prodao 3-4 igraca, itd...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Bila je to izgleda odlicna dimna bomba, da se dovedu sasvim drugi igrachi. Hvala Legiji :Hail:

Kiza madjija  :Hail:

 

edit: sad vidim da ste doveli Zdjelara. Ovo mirise da vam je Falji oprostio sto vas je tukao.

Edited by katamaran
Link to comment

Krpo jedna poslušnička....

 

Umesto da dovedemo 5-6 pojačanja koja su nam neophodna ti ćutiš i kažeš "valjda će uprava da dovede nekoga". 

 

Danas si sklonio Babovića, da ga ne izvižde jer znaš koliki ste gnev kod navijača stvorili forsirajući tu tatinu budalu. Isfolirali ste neku povredu zadnje lože, kao neće moći neko vreme da igra. Ma biće spreman do 1. kola lige evrope.

 

Jadan si a i mi sa tobom i lopovskom upravom koja te je dovela. Hoćete da dovedete pojačanja ali ništa da ne platite.

 

Fukare pilićarske.

 

 

 

Čestitke and zahvalnice pošaljite u inbox. Molim i drugi put  :fantom:

Link to comment

Meni se Zdjelar najmanje dojmio od veznog reda mlade reprezentacije, nekako mi delovao suplje i presporo, ali mozda gresim... Ne znam koji q. dovode onda i Jovanovica?

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Meni se Zdjelar najmanje dojmio od veznog reda mlade reprezentacije, nekako mi delovao suplje i presporo, ali mozda gresim... Ne znam koji q. dovode onda i Jovanovica?

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

 

Iako je delovalo da će pojačanje u veznom redu biti Branislav Jovanović, sa kojim je bio postignut dogovor, u toku popodneva došlo je do obrta. Njegova ekipa, Hapoel iz Akre, tražio je određeno  obeštećenje, bez obzira na to što su igraču obećali da će mu dati "čiste" papire, pa je transfer propao.

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/278350/OBRT-Vruce-u-Humskoj-Partizan-dovodi-Zdjelara-stigao-levi-bek-ceka-se-Devic

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...