Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Nek vam dođe neki klasični jsl bunkeraš, za bolje niste. Kizu ste napravili na to pa vas razočarao jer igra suviše ofanzivno, ne valja :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Zašto ne bi bio istrajan dok god niže uspehe? Ili je partizan naglo postao ekipa kojoj rutinski plasman u grupu LE i za malo ulazak u LŠ nisu uspeh? :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Zašto ne bi bio istrajan dok god niže uspehe? Ili je partizan naglo postao ekipa kojoj rutinski plasman u grupu LE i za malo ulazak u LŠ nisu uspeh? :fantom:

Zato sto vec devet utakmica prima golove ko od sale i jos ima srece da ih ne prima u mnogo vecem broju zahvaljujuci losoj realizaciji protivnika. I nije uspeh kad za deset godina imas sedam ucesca u grupnim fazama i samo jednu mrtvu pobedu. Naravno da mi je drago da gledam evropske timove na JNA, ali je dosta bilo pilicarenja, prosto je besmisleno. Klub nije napredovao ni milimetar.

Link to comment

Kakve veze ima kiza bonito sa 10 godina i jednom pobedom? Prvi put igra, videćemo šta će da uradi. Zaslužio je valjda da odradi grupu makar kad vam je već lagano doneo titulu i izmakla mu lš za gol u gostima...sve to sa ovim kadrom što mu uprava uvaljuje :fantom:

 

Ćelavog bi ja vama vratio, i onako ste onoliko plakali za njim

Link to comment

Ja sam ti odgovorio zasto ne treba da bude istrajan sa ovakvim timom, nisam rekao da ga treba smeniti sa mesta trenera i da je on odgovoran za tih deset godina u evropi ne spinuj tako sns-ovski.

Link to comment

Moram kacam vučićevac :fantom:

 

Znači treba da bude defanzivniji i ako postižete zadovoljavajuće rezultate jer primate eto neko golove. Tačno ste rođeni za đorinu školu :(

Link to comment

Ti ocito nisi gledao zadnjih 5-6 utakmica, pa malo pricas napamet iz ugla navijaca Zvezde... Kiza se definitivno pogubio i realnost je da mu se silji kolac, ako eventualno veze poraz protiv zvezde i na promociji le. u Beogradu.

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Prima eto neke golove tipa 14 komada na devet utakmica. Njegova napadacka igra nema pokrice ni u veznom redu ni u odbrani, a pogotovo ne na mestu spica. Takav fudbal se ne igra sa Babovicem, Petrovicem, Fabrisiom i Bozinovskim. Ok neka pika i sa njima ali ima jedna vrlo bitna stvar a to je da mu je igra provaljena i da svako zna gde treba da mu busi taj njegov tim u koji veruje i koji mu donosi zadovoljavajuce rezultate. Za sada.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...