Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

- Postojala je dobra volja da obučem dres Partizana, ali niz okolnosti je uticao da se to ne dogodi u tekućem prelaznom roku. Čelnici Rubina me nisu pustili, ostajem u ruskom klubu u narednoj sezoni, a ljudima iz Humske iskreno hvala na pozivu, bio sam počastvovan i voljan da pomognem - rekao je Marko Dević.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

e jebi ga. njemu sam se nadao. značio bi nam dosta.

 

ok, onda još taj misteriozni štoper i zdjelar... mada možda uleti neki drugi centarfor? hajde, hajde, tanko je ovo..dva leva beka samo, može vazura to bolje.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Šta su gavrimunje?

gavroi mounia

 

iz pesmice:

ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΥΝΙΑ, ΓΑΥΡΟΥ ΜΟΥΝΙΑ, ΓΑΜΩ ΤΟ ΒΡΟΜΟ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΤΑ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΚΤΟ, ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Link to comment

Nama fali po igrac u svakoj liniji.

 

levi bek nam sada ne fali sigurno :lol:

 

15.41 - ZVANIČNOAleksandar Subić i zvanično je novi fudbaler Partizana. On je pre pola sata potpisao ugovor na četiri godine sa crno-belima.

 

subić sa svojim menadžerom ispred stadiona partizana:

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

gavroi mounia

 

iz pesmice:

ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΥΝΙΑ, ΓΑΥΡΟΥ ΜΟΥΝΙΑ, ΓΑΜΩ ΤΟ ΒΡΟΜΟ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΤΑ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΚΤΟ, ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

 

:Hail:

Link to comment

Rubin blokirao pozajmicu napadača: Dević ne dolazi u Partizan!

Borba za iskusnog napadača je trajala do 15 časova i tada je postalo jasno da od trasnfera nema ništa. Hvala ljudima iz Humske na pozivu - rekao je Marko

 

 

 

jebote koji su skotovi i lopine vazura, vučelić i popović. :Hail:

 

prvo epizoda sa lomićem a sada preslikana sa devićem!

 

pa da li je moguće da oni još nijednom klubu nisu platili transfer? jevtović je isto došao za džabe? abubakar? 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...