Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

A pa evo dok su babirlo i tuta na poštedi ima prostora da se bumbarmar stavi na cf a krasa ili žile na njegovo mesto.

 

Igramo false 9

 

Kiza pušta brkove i preuzima španski nacionalni tim posle osvojene LE.

 

Šalu na stranu, ne znam šta će nam Krasa, jedino što nam je klupa kakva jeste tanka, a opet je tu najviše igrača. Trujic, Ninković :/ , Grbić :D

 

Mada kad žile zapali eto mesta

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

a trujić će da spava na klupi? ma da, zašto kupovati/pozajmiti centarfora kada možeš još jedno krilo koje nam je apsolutno neophodno...sad još da kupimo i trećeg desnog beka pa da se kompletiramo.

Ja ovo iz situacije, dan pred kraj prelaznog roka "daj sta das, samo da ima kvalitet"... Steta sto nismo imali slicnog igraca i protiv Batea...

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Za beka se sada spominje neki Nikola Leković koji igra(o) za Poljsku Lehiu, a za zadnjeg veznog opet Branislav Jovanović iz Izraelskog Hapoela.

 

by the way, lekovića (koji je bio u školi partizana) uopšte nema na spisku fudbalera:

http://www.lechia.pl/l_english/index.php?typ=zawodnik&id=0

 

znači realno je da dođe, mi takve volimo...bez kluba.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

A mozda ce prodati zivkovica ili abua

Živković ide u januaru 100% tako da će zatrebati neki Krasić da to pokrije. Na stranu to što sam prilično siguran da će dotičnog u svim utakmicama koje bude odigrao stoleti bojko da potrči a kamoli da nešto uradi na terenu.

Link to comment

Pazi scenario Fener mu i dalje plaća 2 milke po sezoni, a on u BG spreman za bamboleo.

 

Pričao mi je neko da ga je Lane iskvario, opasno cirkaju kad god su zajedno, a i kad su sami. Imaće kapiten što god da mu kaže za to!

Link to comment

Čelnici crno-belih užurbano traže pojačanja u finišu prelaznog roka, a najbliži dolasku su levi bek Leković, koji igra za poljsku Lekiju iz Gdanjska, zadnji vezni Jovanović iz izraelskog Hapoel Akoa i kao najveće pojačanje napadač Dević, član ruskog Rubina.

- Odmakli su pregovori sa Nikolom Lekovićem, Markom Devićem i Branislavom Jovanovićem. Sva trojica su naše velike želje i očekujemo da će tokom sutrašnjeg dana sve da se zna - rekao je za Informer Miloš Vazura.

Što se tiče pregovara sa Milošem Krasićem i Slobodanom Rajkovićem, tu nije sve tako blizu kao što se mislilo  poslednjih dana.

- Tačno je da hoćemo Krasića, ali nije to još tako blizu. Nadamo se da ćemo se, ipak, dogovoriti. Što se tiče Rajkovića, on hoće u neki veći klub od Partizana - kaže Vazura.

Direktor crno-belih je demantovao da će klub, ako dovede novog štopera, raskinuti pozajmicu sa Brazilcem Fabrisiom.

 

 

- da li će uopšte neko doći do kraja prelaznog roka ili će u  utorak vučela izjaviti kako još juri za ozbiljnim slobodnim igračima ^_^

Link to comment

Devic da, Krasic NE!

 

Devic, Lekovic i Jovanovic + OBAVEZNO jos jedan ofanzivni vezni i stoper.

Daj stavi jos i golmana da bude puna prikolica,gad vec idemo na kvantas zadnji dan prelaznog roka...

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Daj stavi jos i golmana da bude puna prikolica,gad vec idemo na kvantas zadnji dan prelaznog roka...

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

 

nisam im ja kriv sto spavaju mesec dana i prave se ludi gde su im rupe. te rupe će ih koštati 0 bodova u evropi, a mogu lako i bez titule da ostanu ako ne dovedu pojačanja.

 

ma neće ni dovesti nikoga. samo pričaju nešto dok ne dođe 1.septembar a onda će javiti slavodobitno da se babović oporavio od povrede i da je petrović sa uspehom završio kurs kod roberta karlosa.

 

možda eventualno par "kosovića" i to je to..

 

nego šta je sa grbićem? on bi mogao nešto da pomogne u napadu u rotaciji od 16-17 fudbalera.

Link to comment

Po meni je mogao , ali to opet povlaci ugrozavanje medzikovog mesta (ako bi Andrija presao u sredinu)

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Link to comment

evo jovanović je stigao:

http://www.mozzartsport.com/vesti/gotov-posao-jovanovic-je-partizanov-do-2017/114313

 

naravno da nema nikakav ugovor sa hapoelom - slobodan igrač. sada je već zabrinjavajuće što i takve igrače (slobodne) teško dovodimo. plus što je sumnjivog kvaliteta, u vrh glave kao jevtović, mada sumnjam. kod nas se nije nešto naigrao.

 

pa mi smo beše kupili i kosovića koji za sada ni ne igra?....pa da, to je taj (ne)kvalitet.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Jovanovic se u prvom mandatu nije naigrao zbog velike konkurencije koju su cinili Fejsa i Petrovic, koliko me pamcenje sluzi. Ima dobar sut i jak je u duelu, toga se sjecam...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...