Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Jovanovic se u prvom mandatu nije naigrao zbog velike konkurencije koju su cinili Fejsa i Petrovic, koliko me pamcenje sluzi. Ima dobar sut i jak je u duelu, toga se sjecam...

Kakav je u odbrambenim zadacima, to je najbitnije?

 

@theanswer: ako je malo bolji od jevtovića onda super. i to je nešto, pomak ka boljem.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Mislim da jeste. Ja sam i pre ovih bitnih utakmica rekao da bih bio zadovoljan da nam dođu on na dmc i Marko Jovanović na DC, ostavili su oni meni skroz ok utisak, a ti timovi su bili jači.

Link to comment

Sta je s onim Jonathanom jel još trenira kod nas.

traži pare. makedonac...

 

edit: da li neko može da protumači koliko ima laži a koliko istine u ovom intervjuu vazure?

 

"..Danas i sutra, a kad u ponedeljak otkuca ponoć završava se prelazni rok na teritoriji Srbije. To praktično znači da Parni valjak, ali i svi ostali klubovi, ulazi u ciljnu ravninu kad je reč o jurnjavi za pojačanjima, a kako sad stvari stoje velike su šanse da srpski prvak 1. septembar doček sa četvoricom novih fudbalera.

Među njima je najatraktivnije ima Miloša Krasićakoji bi trebalo da dođe na jednogodišnju pozajmicu iz Fenerbahčea, uz napomenu da bi turski klub zadržao obavezu da mu reguliše platu.

Tačno je da hoćemo Krasića, ali nije to još tako blizu. Nadamo se da ćemo se, ipak, dogovoriti“, poručio je u izjavi za Informer Miloš Vazura, generalni direktor kluba iz Humske 1, dok se s druge strane, menadžer nekadašnjeg srpskog reprezentativca, Dejan Joksimoviću poruci za B92 drugačije gleda na stvari. „Dogovor nije postignut, nije ni blizu onoga što pišu novine. Tek sam stigao iz Španije, video sam šta se pojavilo, jedino ako je nešto urađeno bez mene, ali sumnjam u to”.

Eventualni Krasićev angažman definitivno neće biti jedini koji crno-beli planiraju da ozvaniče tokom ponedeljka, jer su se dogovorili sa vezistom Hapoela iz Akre Branislavom Jovanovićem, na pomolu je saradnja u vidu pozajmice Nikole Lekovića iz poljske Lehije, a još je aktuelna mogućnost da napad crno-belih predvodi iskusni Marko Dević.

Odmakli su pregovori sa Nikolom Lekovićem, Markom Devićem i Branislavom Jovanovićem. Sva trojica su naše velike želje i očekujemo da će tokom sutrašnjeg dana sve da se zna“, dopunio je Miloš Vazura.

Na kraju, izvesno je da Partizan želi još jednog štopera, pošto se Fabrisio Dornelas nije proslavio. Kontakt je uspostavljen sa Slobodanom Rajkovićem, koji je bez kluba posle isteka ugovora sa Hamburgom, međutim...

Što se tiče Rajkovića, on hoće u neki veći klub od Partizana“, zaključio je direktor Partizana i opovrgao informacije da bi crno-beli mogli da raskinu pozajmicu sa brazilskim štoperom Fabrisiom..."

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ako moze Hleb sa 34 , moze valjda i ovaj sa 30 da odigra nesto, bitno da nije povredjen i da je fizicki spreman (prosao kompletne pripreme sa Fenerom)... Sto se tice pozicije, nemam nista protiv da zauzme zivkovicevo mesto uz desnu liniju a Zivkovic da preuzme desetku™

 

Ja bih doveo krasića ako znam da živković ide. Ili da živković ili babumakar menjaju mesta u timu. Ko je taj leković i kakav je?

Link to comment

Zvezda je dovela 9 igraca, Srnic ce biti 10. 11 jedino ako racunas da smo i Kataia doveli...

 

Partizan je doveo Trujica, Abua, Bozinova, Jevtovica, Kosovica, Fabrisia, Babovica i sada Branislava Jovanovica. Ako dodju i Krasic i Lekovic izacice na 10. 

Link to comment

Jel ste nas stigli po broju igraca u ovom prelaznom roku? Zvezda je dovela 11, cini mi se, a bi bar 6-7 do sada ili gresim?

nismo. imali smo žestoku pauzu od mesec i po sa jednim kupljenim igračem. ovo su sada želje uprave, videćemo da li će se i 2-3 igrača realizovati.

Link to comment

Babovic je dosao jos zimus, znaci sest za sada... Ali mi igramo na dva fronta :-P

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Pa kad nije verovao našoj upravi i garancijama. :)

 

Delovao je kao pojačanje iz snova, šteta.

 

 

 

Piše mocart da je Kiza rekao istorijsko ne za krasića.

 

Samo da dodju taj LB i Dević biće sve mnogo lepše. :D

Link to comment

Babovic je dosao jos zimus, znaci sest za sada... Ali mi igramo na dva fronta :-P

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

 

 

To je samo dokaz njegovog steltovanja :D

 

Zastao sam na trenutak i kontao da nije dosao ranije, ali bem li ga, prevario me :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...