Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Po Mocartu Olimpijakos i Partizan se već dogovorili, stiže zdjelar da potpiše sutra. Takođe je završeno sa onim Lekovićem iz Lehie (piše blic).

 

Po svemu sudeći izgleda ništa od Devića, jer partizan očekuje da raskine ugovor na svoju štetu. Pa da li su oni normalni? 

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/trese-se-humska-sledi-lud-finis-prelaznog-roka-sasa-zdjelar-u-partizanu-hoce-li-devic-reci-da/114351

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Zbunio ih je Kojara svojim patentiranim kretanjem i pokretima. Prvo je ušao u putanju svom saigraču, onda se zabio pravo u protivnika i nekim čudom mu proturio loptu kroz noge, sve vreme gubi ravnotežu i zemljica ga čeka da je poljubi, noge mu se upliću jedna oko druge i tako uspeva da prodje još dvojicu. To je taj livadski šmek, ta virtuoznost na krtičnjaku.

Link to comment

Meni se Zdjelar najmanje dojmio od veznog reda mlade reprezentacije, nekako mi delovao suplje i presporo, ali mozda gresim... Ne znam koji q. dovode onda i Jovanovica?

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Здјелар је чудо од играча. Ако дође уболи сте играча само тако.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pa da, sve se menja iz sata u sat... danas i dosli i ispalili i Krasic i Jovanovic.

Eto u ovom foto-finišu prelaznog roka preskočili smo ovog starca foču od stotinu ljeta :)

 

Ne može sve da se isprati. Ajmo forumaši, ko prati bundes-ligu? Zoki Ašov? Ti se kuneš u njih, jedan skauting? :)

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:565029-Noveski-ponudjen-Partizanu

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Po Mocartu Olimpijakos Falji i Partizan se već dogovorili, stiže zdjelar da potpiše sutra. 

Bice zanimljivo videti sta ce se dalje desavati sa Zivkovicem. U svakom slucaju ocigledno je gotov vas rat sa Faljijem.

Link to comment

Po Mocartu Olimpijakos i Partizan se već dogovorili, stiže zdjelar da potpiše sutra. Takođe je završeno sa onim Lekovićem iz Lehie (piše blic).

 

Po svemu sudeći izgleda ništa od Devića, jer partizan očekuje da raskine ugovor na svoju štetu. Pa da li su oni normalni? 

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/trese-se-humska-sledi-lud-finis-prelaznog-roka-sasa-zdjelar-u-partizanu-hoce-li-devic-reci-da/114351

 

 

leković i zdjelar su koliko toliko sigurni, sve ostalo je na dugom štapu

 

Da, samo treba napomenuti da je ovo do sada opet pilićarenje - uloženo 0 dinara. Sa Devićem će biti zajebano, jer se opet očekuje da 0 dinara ide za njegov klub a to automatski znači da im oprosti pare. Velike su to cifre da bi pobedila ljubav prema partizanu. Ne znam...ako dođe onda će to biti veća sapunica nego svojevremeno ninković/zvezda, jer je em bolji igrač em veća cifra u igri za "opraštanje".

 

Vidim da niko ne komentariše onog makedonskog štopera što je većinu karijere igrao u Majncu, u Nemačkoj. Jedna stvar je sigurna - da nije dobar ne bi ni igrao u Majncu i Hanzu iz Roštoka. Kažu da nema ugovor, ali ima 36 godina.. Piše takođe da će odraditi par treninga sa nama. Meni fabrisio u zadnjih 5-6 utakmica ne uliva ama baš nikakvo poverenje. Većina vas kaže da je to zbog petrovića koji deluje tragično na sve saigrače pored sebe..a on mu je najbliži. Možda tu i ima istine. Ono što sam ja video je da je imao par žestokih kikseva i van petrovićevog uticaja.

Potreban nam je jedan solidan štoper, bušni smo pozadi kao sito.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

leković i zdjelar su koliko toliko sigurni, sve ostalo je na dugom štapu

Ništa nije ni promil sigurno a razlog je veoma jednostavan: nema plaćanja, samo igrači bez ugovora. Jbt oni ladno očekuju od klubova koji i dalje imaju ugovor sa tim pojačanjima™ da im očiste papire na svoju štetu, ili da se ti igrači odreknu 3-4 puta većih primanja da bi došli malo da pikaju fucu sa Babovićem i Petrovićem, možda i da im budu rezerve. Biće veliki uspeh ako umesto svih navedenih do večeras ne potpišu Rnara i Necara.

Link to comment

Kad bi smo mogli nekako poslednji dan prelaznog roka da uvalimo negde ninkovica, luku, ostojica, petrovica i marinkovica..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

+1

zar su luka i marinkovic jos uvek tu!? sada gledao arhivu na nasem sajtu i obojice nije bilo ni na klupi u prvih osam kola. miltoni jbt, i vucela ih zaboravio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...