Jump to content
IGNORED

Budućnost ishrane mesom


Аврам Гојић

Recommended Posts

meni nekad prodje cela sedmica bez da okusim meso. nem tih pratecih pojava. nisam vegan ali da budem iskren pocelo mi se malo gaditi meso po supermarketima. cisto vizuelno mislim da je ogavno, tako da imam problem psiho prirode

Link to comment
  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Krošek

    70

  • belch

    61

  • boshoku

    56

  • FERNOUX H

    55

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni nekad prodje cela sedmica bez da okusim meso. nem tih pratecih pojava. nisam vegan ali da budem iskren pocelo mi se malo gaditi meso po supermarketima. cisto vizuelno mislim da je ogavno, tako da imam problem psiho prirode

rekoh pre iks stranica da sam licumr a propos jedenja mesa...

 

tebi svaka čast :thumbsup:

Link to comment

rekoh pre iks stranica da sam licumr a propos jedenja mesa...

 

tebi svaka čast :thumbsup:

al nije samo taj friziderski izlozbeni prostor koji je napunjen raskomadanim tijelima zivotinja umotanim u plastiku, vec nisam vise nesto ljubitelj kloniranih zivotinja a ni zivotinja koje su konstantno pod antibioticima. nedavno je izasla informacija u javnost da vec poduze vrijeme jedemo klonirane zivotinje u evropi. da budemo precizni, nema kloniranja u evropi ali uvozimo spermu kloniranih cudovista iz amerike i kanade

Link to comment

al nije samo taj friziderski izlozbeni prostor koji je napunjen raskomadanim tijelima zivotinja umotanim u plastiku, vec nisam vise nesto ljubitelj kloniranih zivotinja a ni zivotinja koje su konstantno pod antibioticima. nedavno je izasla informacija u javnost da vec poduze vrijeme jedemo klonirane zivotinje u evropi. da budemo precizni, nema kloniranja u evropi ali uvozimo spermu kloniranih cudovista iz amerike i kanade

imas li izvor zatu tvrdnju, posto zvuci nesuvislo?

Link to comment

индија је нпр. великим делом вегетаријанска

 

 

za to postoje ozbiljni razlozi koji nemaju veze sa siromastvom.

 

generalno gledano u indiji meso jedu muslimani koji nisu bogatiji od indusa (prosecno).

Edited by yolo
Link to comment

savet: ako idete u indiju, hranite se šrimpovima/pronsima koji su bagatela (kupiš na pijaci pa ti bace na roštilj u restoranu)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...