Jump to content
IGNORED

Budućnost ishrane mesom


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Krošek

    70

  • belch

    61

  • boshoku

    56

  • FERNOUX H

    55

Top Posters In This Topic

Posted Images

nas = covecanstvo? covecanstvo je super, sta nam fali. svakog dana u svakom pogledu sve vise napredujemo. nisi informisana.

Link to comment

moral i etika nisu isto, ali nebitno. mogao sam reci i eticki

a nije to disciplina nego grana filozofije. filozofija je filozofija ne tamo neka disciplina.

veoma si arogantan, nemoj

Link to comment

nije zgoreg da covek ne zaboravi da je gospodar svemira i bozije stvorenje #1 i da se zato ne plasi osecaja gospodarenja zivotinjama.

 

 

nas = covecanstvo? covecanstvo je super, sta nam fali. svakog dana u svakom pogledu sve vise napredujemo. nisi informisana.

 

Jedan od primera napretka covecanstva je i to da je pre ne toliko davno tvoj prvi kvot mogao zvucati i "Ne treba zaboraviti da je Bog dao svemir belom hriscaninu i on ne treba da se plasi gospodarenja crnjama". Skoro isti argumenti bi bili i za odbranu i za napadanje tog stava. Samo je pitanje vremena kad prihvatimo crnju a kad cemo zivotinju. Meni se nesto cini da ce kao i u prethodnom slucaju to biti tek kad se takav pristup bude isplatio najmocnijima ali svakako ne bi trebalo gurati ne znam kakav bozanski moral u mucenje, klanje i izrabljivanje.

Link to comment

veoma si arogantan, nemoj

 

8. Uobičajena pravila internet bontona usaglašen na većini foruma:

-vređanje, vulgarne reči, lične pretnje, pozivanje na fizički obračun, pozivanje na nasilje i drugi materijali koji su po moderatorskoj proceni neprimereni će biti brisani

-ako se postovi koji su moderatori obrisali ponavljaju, moderacija će primenjivati restriktivnije mere prema autorima

-postovi koji po moderatorskoj proceni skreću temu u drugom pravcu ili ne doprinose diskusiji konstruktivno mogu biti splitovani ili obrisani

-spammovanje i floodovanje će biti uklanjano

-stalkovanje (proganjanje) forumaša preko foruma će biti onemogućeno

-privatne poruke su privatne, ali forumaši u svako doba mogu da prijave moderaciji poruke u kojima postoje pretnje, pozivi na nasilje ili slične neprimerenosti, što može rezultirati banovanjem pošiljaoca

-moderacija ima pravo da ne dozvoli forumašima da kao avatar kače slike koje po moderatorskoj proceni predstavljaju neprimeren materijal, ili tekstove u potpise forumaša koji se kose sa pravilima foruma

 

 

ja samo koncizno odgovorih na tvoju primedbu; ako to nije konstruktivno teret pada na tebe jer ti primedba nema veze sa temom. da sam bio nekonstruktivan + arogantan prihvatio bih upozorenje, ali kako stvari stoje, osecam se neprikosnovenim jerbo arogancija nije proskribovana koliko vidim.

Link to comment

Trebalo je da izdržiš duže. Par puta sam pravio pauze u jedenju mesa, po mesec, dva. I jeste, prvih par dana sam osećao neku slabost, no, nakon toga je sve bilo OK. 

Hm, to je bilo davno. Možda bi trebalo da probam opet. Možda sam sad isuviše mator za takve promene.

 

prestanes da jedes meso i prvih par dana osjecas slabost? pa koliko vi mesa jedete dnevno pobogu?

Link to comment

Ja nisam jeo meso jedno 5 dana, doduse uvatio me neki stomacni virus. Medjutim sem prvog dana nisam osecao malaksalost. Mozda je 6 jaja za dorucak i nesto ribe i sira pomoglo. Dakle, moze se!

Edited by Shan Jan
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...