Jump to content
IGNORED

Mad Max: Fury Road (2015)


reg

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    34

  • Hippie

    17

  • 3opge

    13

  • Sludge Factory

    9

Nikada nisam osetio ovoliku zelju za odlazak u bioskop aaaaaaaaa

 

nećeš naći bolji razlog, veruj mi

 

što se tiče 3d-a i ne moraš baš, ništa posebno

Link to comment

+1 Samo sad razmisljam da odem u 3D da vidim razliku. + ima dovoljno ljudi iz blize okoline koji nisu gledali pa se lako nadje ekipa :D

 

Nemoj, odgledao sam ga drugi put u 3D, nema razlike osim u par scena, bolje dvaput gledati u 2D. :D

Link to comment

vertigo uskoro objavljuje stripove o cetiri junaka (max, furiosa, nux, immortan joe) i sta im se desavalo pre radnje u filmu.

osmisljeni jos '99. u prvom pokusaju milera da ozivi serijal, sada ispeglani uz pomoc scenarista filma.

 

MMFR%20Nux%20Immortan%20Joe_555bc57ab7dc

Link to comment

trejler za igricu, koju je miler osmislio i radio na njoj u saradnji s avalanche studiom, sve dok nije dobio zeleno svetlo za film pa se prešaltovao skroz na to, takođe deluje jako dobro. izlazi krajem godine.

 

Link to comment

Upravo odgledao u DC-u..mislim da sam smrsao bar dve kile gledajuci. Ono sto niko nije naglasio je koliko je zajebato voziti posle filma. Cini mi se da svako hoce da mi uleti u auto..a i ja imam neku cudnu potrebu da udaram ljude kolima. Ceka me vrlo zanimljivo putovanje do Vrsca, pustim asfaltom nocu.

Link to comment

Odlično sve, ja prezadovoljna i smirena izašla iz bioskopa. Oh, kako mi je legao posle ove teške nedelje. Divna mi je simbolika u filmu, cela priča bez praznog hoda, glumci, kadrovi...ma sve mi je na mestu. Ustvari, možda jedina zamerka zašto je doof wagon (tj. muzička sekcija) na strani osovine zla?? (gitarista naravno najsmešniji)

Link to comment

Pa zato što bi potpuno apsurdno bilo da Meks sa sobom vuče bezruku kiborgku, četiri device, onog bolesnog i još zombi-gitaristu. Mislim, ko bi to gledao...

Link to comment

Pa zato što bi potpuno apsurdno bilo da Meks sa sobom vuče bezruku kiborgku, četiri device, onog bolesnog i još zombi-gitaristu. Mislim, ko bi to gledao...

Meni se sviđa ideja. Inače, Mad Max mi i nije nešto ubedljiv lik. Furioza i Nux su me najviše osvojili (wubić), pa Splendid. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...