Jump to content
IGNORED

Mad Max: Fury Road (2015)


reg

Recommended Posts

Mozda tebi al ti nemas pojma o filmovima.

Mozda i nemam, ali se ovde radi o necemu sto vazi za film, ljubavne romane, Garfilda... Postovanje internih pravila i logike univerzuma kojeg je stvorio autor.

Link to comment
  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    34

  • Hippie

    17

  • 3opge

    13

  • Sludge Factory

    9

Kako to degradira zene?

Jedva cekam da cujem objasnjenje.

Rasplodne prezasticene lepotice + malo hipi keva koje znaju samo da gaje cvece i nemaju nacin da se izbore sa promenama. Ono, nije da je muski soj prikazan ista manje degradirajuce, al to sve valjda ide u tu luadcku apokalipticku pricu.

Link to comment

Cek bre..film ne propagira da mlade ribe valja drzati zatocene kako bi sluzile rasplodu..a i one keve su se sa sjajnom kolicinom petlje suprotstavile bed gajsima.

Ne vidim degradaciju, cak sta vise ovo je na neki nacin promocija zenskih prava i borbe za jednakost.

Link to comment

Rasplodne prezasticene lepotice + malo hipi keva koje znaju samo da gaje cvece i nemaju nacin da se izbore sa promenama. Ono, nije da je muski soj prikazan ista manje degradirajuce, al to sve valjda ide u tu luadcku apokalipticku pricu.

 

 

Bed gajsi napravili celu industrijsku naciju a keve se lomataju sa bajksovima po pustinji i mame zalutale putnike golim ribama. Great success!

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZK1HlsISs78

Link to comment

Odgledah i ja jutros. Glupo je sto sam prvo citao ovaj topik, mada sam se zato i odlucio da pogledam film. Prijatno iznenadjenje. Odlicna atmosfera postapokalipticnog sveta, u kome je nama poznata civilizacija, otisla na duzi(vecni) odmor. 

Link to comment

Znaci, po tvom laickom misljenju, rupe u plotu ne mogu da postoje, u slucaju med meksa, garfilda i ljubavnih romana? Sve je uvek 5?

procitah ponovo ono sto sam napisao, i ne kapiram kako si uspeo da "u poredjenju sa" protumacis na ovaj nacin. jedino ako si utripovao da tvrdim kako autori ljubavnih romana i Garfilda bez izuzetka postuju logicka pravila stvorenih univerzuma, pa si tu ubacio i Pobesnelog Maksa?

 

objasni, ne bilo ti tesko. desavalo se da mi na forumima ucitavaju, ali ne pamtim situaciju u kojoj nisam mogao da provalim kako se to desilo.

Edited by Gandalf
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...