Jump to content
IGNORED

Mad Max: Fury Road (2015)


reg

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    34

  • Hippie

    17

  • 3opge

    13

  • Sludge Factory

    9

+1 Samo sad razmisljam da odem u 3D da vidim razliku. + ima dovoljno ljudi iz blize okoline koji nisu gledali pa se lako nadje ekipa :D

Edited by *edited by mod
Link to comment

Ja i dalje ne verujem koliko mi je bilo dobro, takodje intenzivno razmisljam o ponovnom odlasku u bioskop. A najvise me je iznenadilo koliko me je film emotivno dirnuo, nisam to uopste ocekivao. Ne znam ni kako mu je to uspelo, znam samo da je, u trenutku kad se prvi put primirio nakon pocetnog ludila (posle scene oluje), u stomaku nesto opasno pocelo da mi radi. Kako je film isao dalje i polako nam otkrivao o cemu se tu u stvari radi bilo mi je jos zesce. Valjda je i nas spustio na taj osnovni nivo, gde rade instinkti i divljina u nama. 

 

 

Najjaci trenutak mi je bio kad se na kraju Furiosa obracunava sa Joeom, a Max sa Rictusom, Joeovim sinom i njegovim glavnim henchmanom. To me je podsetilo koliko se film drzi onih starih akcijaskih pravila iz filmova koje smo gledali kad smo bili klinci, gde svaki protagonista ima po jednog negativca za kog je zaduzen, so to speak. A onda shvatim da je film u stvari iz 80 i neke, samo radjen uz pomoc moderne tehnologije. I raspilavim se do kraja.

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

to, to. bioskop Slavica, 1985. godina. e tako sam se osecao. 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

svi drugi akcioni filmovi poslednjih 20 godina da se pokriju ušima, a majkl bejevi da porazmisle o smislu onoga što rade koliko je ovo za klasu iznad. ovo je vajer akcionih filmova.

Link to comment

svi drugi akcioni filmovi poslednjih 20 godina da se pokriju ušima, a majkl bejevi da porazmisle o smislu onoga što rade koliko je ovo za klasu iznad. ovo je vajer akcionih filmova.

 

Preterujete oko Majkla Beja. On je tata za akcione filmove, ako gledaš sirovu akciju. Baš sam juče vodio tu diskusiju Mad Max, Bad Boys 2, Raid Redemption/Dredd su najbolje akcije 21. veka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...