Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Džizs, ajde čitaj napisano. Niko nije rekao da je Bobi krivac za poraz, samo komentarišem ono što vidim. Naravno da je Radonjić najodgovorniji. Čovek apsoluno ništa nije spremio za ovu seriju, a ono sinoć je jedna od najlošije vođenih utakmica koje sam u životu video.

 

Pred Radonjićem su neke važne odluke, uključjući i:

Redukovati minutažu Blažiču na najmanju moguću meru (nema šanse);

Uvesti Tejića u rotaciju, a ne trošiti Kalinića na Mačvanu (nema šanse);

Povećati minutažu Mitroviću (moguće);

Dati Jenkinsu carte blanche (moguće);

Psihički smiriti ekipu i održati neke motivacione govore (hahahahaha).

Prestati da samo jebeno reaguješ na to što tvoj idol sa druge strane radi (not bloody likely).

setih se veceras ovog posta

 

sve te poslusao :D

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cestitke ciganima na cistoj i zasluzenoj pobedi i srecno u EL.

+1

a nama zelim samo da ono govedo ode iz kluba i povede svog cestitog baranina sa sobom.

ostalo ce doci samo od sebe.

Link to comment

a sta sam lose napisao?

 

samo dva igraca kkp su pravi primer sportista...

 

i ja bih iskreno voleo da Gagi nabode neki dobar ugovor i da izbori mesto u reprezentaciji...

 

Lupaš i dalje. Sa tim što pišeš ispada da nekih 11-12 igrača Partizana nisu sportisti. Bezobrazno veoma i ne znam čemu taj poriv.

Link to comment

ma ok, al taj kapiram ima ulogu dezurnog fikusa.

i njemu daleko lepa kuca, vazda je bio seljacina.

Predsednik kluba ne može biti fikus i veoma je odgovoran za neuspehe kluba. A sve je krenulo od logike da nama ne treba marketing :frust: :frust:

Link to comment

Lupaš i dalje. Sa tim što pišeš ispada da nekih 11-12 igrača Partizana nisu sportisti. Bezobrazno veoma i ne znam čemu taj poriv.

vala bas

kao sto rekoh na drugoj temi, cela serija je prosla izuzetno korektno

igracima jednog i drugog tima naklon do poda. odigrali su maksimalno motivisano, muski, kako i treba da se igraju ovakve utakmice, ali u granicama sporta

izuzetak su naravno pavlovic i vujosevic i donekle blazic, ali ovaj potonji opet nije dosegao nivo ove dvojice, mada u poslednje dve utakmice i nije imao prilike da se razmase, jer je imao mizernu minutazu

Link to comment

kao sto rekoh na drugoj temi, cela serija je prosla izuzetno korektno

 

Znači dva pesničenja Pavlovića, jedno u jaja jedno u glavu, prozivanje igrača za fizički izgled, hvatanje igrača za nogu dva puta it čista mira, zatim ono nasrtanje Murića na Dženkinsa takođe iz čista mira tačnije iz čiste nemoći je izuzetno korektno? Sreća da ovi naši imaju debele živce inače bi bilo još gore. Često taj udareni vrati pa nastane haos na terenu. Barem ta utakmica sa tim momentima je sramota za košarku a pre svega za te igrače. I nije bilo to slučajno u trećoj tekmi, svi su znali da je prelomna i tenzija je učinila svoje.

 

Bitno je da se sve ok završili i da su /nadam se/ i jedni i drugi shvatili posle odgledanih snimaka koliko je to ružno i koliko degradira i sebe i tim i navijače i sve, pa je 4. tekma prošla korektno zbog čega mi je neizmerno drago. Al da je bilo izuzetno korektno, pa i nije. 

Link to comment

Znači dva pesničenja Pavlovića, jedno u jaja jedno u glavu, prozivanje igrača za fizički izgled, hvatanje igrača za nogu dva puta it čista mira, zatim ono nasrtanje Murića na Dženkinsa takođe iz čista mira tačnije iz čiste nemoći je izuzetno korektno? Sreća da ovi naši imaju debele živce inače bi bilo još gore. Često taj udareni vrati pa nastane haos na terenu. Barem ta utakmica sa tim momentima je sramota za košarku a pre svega za te igrače. I nije bilo to slučajno u trećoj tekmi, svi su znali da je prelomna i tenzija je učinila svoje.

 

Bitno je da se sve ok završili i da su /nadam se/ i jedni i drugi shvatili posle odgledanih snimaka koliko je to ružno i koliko degradira i sebe i tim i navijače i sve, pa je 4. tekma prošla korektno zbog čega mi je neizmerno drago. Al da je bilo izuzetno korektno, pa i nije. 

slucajno su preskocio onu poslednju recenicu gde sam napisao sa izuzetkom vujosevica i pavlovica?

muric je imao taj jedan nesportski potez, doduse isto toliko i blazic i smatram da kod njih dvojice za razliku od ove dvojice prvopomenutih nije postojala namera za incidentom

u odbranu murica, to se desilo na kraju vrlo bitne utakmice koju njegov tim gubi i posle trojke zvezde u poslednjim sekundama kad je utakmica vec bila resena. naravno da to nije opravdanje i da je to svakako nesportski potez, ali ne treba od toga praviti ne znam kakav skandal

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...