Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

tako ste isto pričali i za ovu seriju.

 

prejadan si i ti i svako ko se unapred žali i traži alibi. napasite mi se, skupa sa moderacijom koja to godinama toleriše.

 

Iskuliraj previse si nervozan 

Link to comment

 

Krilni centar Partizana zaključio je da je imao "nedopustiv" tretman kod arbitara.

"Mora da se zna ko kakav tretman ima u ovoj ligi... U ovoj cirkus ligi, da kažem.Ono što me lično muči i tišti je kakav su sudije imale danas tretman prema meni. Svirali su samo četiri faula za 31 minut, a od toga tri kao kompenzaciju u borbi za poziciju, gde sam izveo samo jedno bacanje".

 

:cry: 

 

 

Ali, ali, ali...Mačvan je car...kojot ga gotivi...

Link to comment

:isuse:

a sta sam lose napisao?

 

samo dva igraca kkp su pravi primer sportista...

 

i ja bih iskreno voleo da Gagi nabode neki dobar ugovor i da izbori mesto u reprezentaciji...

Link to comment

a sta sam lose napisao?

 

samo dva igraca kkp su pravi primer sportista...

 

i ja bih iskreno voleo da Gagi nabode neki dobar ugovor i da izbori mesto u reprezentaciji...

 

A Milutinov?

 

Primer sportista su svi koji se nisu predali pred boljom ekipom i borili se do kraja. Jedno Minimum Pavlović je odsekao sebi kitu i zavitlao njom

Link to comment

Naravno da je pitanje vremena bilo kad ce isplivati pravo lice starmalog.

 

U KKP svaka cast samo Gagiju i Tepi i to je to.

 

Jesu li to te analize utakmica za koje se onoliko zalazes?

Link to comment

Dzenkins u seriji 19, 19, 22, 19 poena, prosecan indeks 18.75, plus odlican u odbrani. Onoliki hvalospevi i uzdisanja tokom sezone za igracinama tipa Pilepica, Prepelica, Rejnoldsa, a kad je bilo povuci-potegni pokazalo se ko je najbolji bek lige.

 

Ali Markus "cek' je l' ovo bese utakmica za bonus" Vilijams. :lolol:

Link to comment

Ne secam se kad je Djenkins poslednji put u ABA ligi bio jednocifren. I u onom derbiju sto su odigrali preko kurca, on je sipao dvadesetak komada. 

Ajde to, nego je vremenom postao odlican i u odbrani.  :ziga:

 

A mozda Partizan i ostali ABA-ligasi jednostavno ne mogu da se mere sa odbranama protiv kojih je trokirao u EL, nisam siguran sta je tacno istina. Ali sutina se vratila.  ^_^

Edited by Plajvi
Link to comment

nama je dzenkins trenutno najbolji strelac ekipe u aba ligi :)

steta sto je u napadu proradio tek poslednjih dva, tri meseca

 

Mnogo je odlicnih Radonjicevih poteza totalno izignorisano zbog te cudne pizme koju navijaci Zvezde imaju prema njemu, izmedju ostalog i obimna rekonstrukcija Dzenkinsa kao igraca. Trebalo je vremena da se sve poklopi ali on tek sada ima odredjeni igracki portfolio na osnovu kojeg tacno znas sta dobijas od njega u kontinuitetu na obe strane terena. Imao je on i prosle godine odlicnih partija u napadu ali je kaskao u odbrani, a i te napadacke partije su dolazile u talasima. Ovo sto je odigrao u polufinalu protiv Partizana je bila perfekcija stabilnosti i kontinuiteta. Po meni je upravo on bio kljucni igrac serije i pored odlicnih izdanja Kalinica i Mitrovica.

 

Kad smo vec kod Mitrovica, ne znam vise da li je to bilo na ovom forumu ali jos pre nego sto je pocela finalna serija napisao sam da ne ocekujete neku znacajnu dominaciju Macvana nad Mitrovicem. Decko je ocigledno spreman upravo za ovu seriju, tako mu je tempirana forma, imao je mnogo stvari da dokaze na ovim utakmicama i na kraju je izneo seriju manje-vise kako treba. Opet, dosta je kritikovana odluka Radonjica da Luki i Tejicu pruzi priliku da se ove godine dokazu, uz Kalinica koji je pomagao na cetvorci, ali se i to ispostavilo kao prilicno ozbiljna odluka.

 

No, da sacekamo da se zavrsi finale pa da svodimo racune. Radonjic je sebi postavio ciljeve kakve verovatno u klubu i ne traze od njega, danas je to onako usput prokomentarisao na KZS. Ono sto su Covic i ekipa verovatno trazili, finansijski ulov od Top 16 i obezbedjivanje Evrolige i sledece godine kao dobrog startnog bloka kad se bude krojio sledeci sastav i tima i sponzora, to je isporucio. Sad cemo da vidimo koliko je ozbiljan u ideji da pojuri trofeje jer su ipak trofeji bitnija stavka u trenerskom CV-ju od finansijskih kalkulacija uprave kluba. Mi smo pobedom od sinoc za sada "samo" olaksali poslovanje kluba, od trofeja imamo jedino Kup.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...