Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

A baš "glabaj"? :D To nisam razumeo kad je rekao.

 

Što se akreditacija za navijače tiče, ne znam zašto se čudite kao da ste juče došli u Srbiju. Tanka je linija između osoblja kluba i osoblja sa šipke, da ne tražim sad slike onih redara što peglaju Tumbakovića i sl. sr.

Link to comment

mene je uvek zanimalo ko je onaj matori sto postavlja pitanja na svakoj kzs...a zvuci kao da je upravo izasao iz kafane gde je stuko litar vinjaka :D

Zove se Rajko, ali ne znam iz koje je redakcije. Inače, čovek najčešće postavlja pitanja na konferencijama, kako na košarci, tako i na fudbalu.
Link to comment

Krilni centar Partizana zaključio je da je imao "nedopustiv" tretman kod arbitara.

"Mora da se zna ko kakav tretman ima u ovoj ligi... U ovoj cirkus ligi, da kažem.Ono što me lično muči i tišti je kakav su sudije imale danas tretman prema meni. Svirali su samo četiri faula za 31 minut, a od toga tri kao kompenzaciju u borbi za poziciju, gde sam izveo samo jedno bacanje".

 

:cry: 

Link to comment

 

Krilni centar Partizana zaključio je da je imao "nedopustiv" tretman kod arbitara.

"Mora da se zna ko kakav tretman ima u ovoj ligi... U ovoj cirkus ligi, da kažem.Ono što me lično muči i tišti je kakav su sudije imale danas tretman prema meni. Svirali su samo četiri faula za 31 minut, a od toga tri kao kompenzaciju u borbi za poziciju, gde sam izveo samo jedno bacanje".

 

:cry: 

 

kakav jadnik, jebo te.

Link to comment

Nije pomoglo cak ni svo ono vikanje i unosenje u facu sudijama, nece da slusaju pa to ti je...

KLS finale ce biti THE zajebancija, ako bi mogli nekako da namestimo da ne igramo bilo bi ekstra

Link to comment

Kakvi su ovi likovi. Retko kada je DV zaslužio podršku, ali za ovo jeste.

Zvezda fantastična ove dve utakmice. Na visokom nivou je bilo ova dva dana što se tiče igre i koncentracije. Voleo bih da naredne sezone od desetorice koji se vrte ostane makar šestorica.

Link to comment

 

Krilni centar Partizana zaključio je da je imao "nedopustiv" tretman kod arbitara.

"Mora da se zna ko kakav tretman ima u ovoj ligi... U ovoj cirkus ligi, da kažem.Ono što me lično muči i tišti je kakav su sudije imale danas tretman prema meni. Svirali su samo četiri faula za 31 minut, a od toga tri kao kompenzaciju u borbi za poziciju, gde sam izveo samo jedno bacanje".

 

:cry: 

 

Naravno da je pitanje vremena bilo kad ce isplivati pravo lice starmalog.

 

U KKP svaka cast samo Gagiju i Tepi i to je to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...