Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naravno, mislio sam na mišiće, snagu, ima on frejm, ali taj frejm treba da se popuni mišićima. Za sada je preslab, Tejara je trenutno za njega Tarzan.

 

Ima 20 godina, bar još 3-4 će mu trebati da dođe do pune snage. Mitrović nije dosegao punu masu koju treba da nosi, a da ne pričam o Jokiću. Njegov najveći problem je to što nije atleta, sve ostalo prilično dobro ume da radi.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

neko ovde nije gledao brad millera u zivotu, cim je ideja o centrima koji sutiraju trojke jos sokantna

 

Или Пеђу Дробњака. :fantom:

Link to comment

Meni kad kazes centar trojkas, prvo na pamet padne Rik Smits... Izgledao mi ko Zoki Jovanovic sa brcicma, a uy Redzija bio glavni baja u onoj Indijani...

Link to comment

Goran Grbovic, legenda Partizana, je o tom nivou cifre pricao na javnom glasilu, u tv emisiji pred brojnim auditorijumom, ako vec zanemarimo ono sto si ti pisao i na koji nivo si mislio

 

Otud se i zapatila informacija™ da Markus igra za neke neverovatne pare, mada s obzirom na uspehe i bonuse, kada sve sabere na kraju, nece lose proci. :)

 

Posle su valjda tuzili Grbovica za klevetu  :ph34r:  a on se u sledecoj emisiji pravdao da nije on to tvrdio nego da je tako nacuo... 

 

Mocart kaze da MWil zaradjuje oko 350k sa sve bonusima... 

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/markus-vilijams-za-osam-minuta-zaradio-godisnju-platu-od-350-000-evra-video/103397

Edited by adasevic
Link to comment

ajoj ljudi. vi mene najahali malo sad? :D

umeo je i divac da pripali trojku

ali pomenuti miler, gasol, sabonis su sutirali ispod jedne trojke po utakmici, ovde pricamo o decku koji sutira maltene 5 trojki po utakmici

antic je isto nesto izmedju, mozda i vise krilni centar, gasol je takodje umeo cesto da igra sa jos jednim centrom na terenu

 

 

@joe

ne pratim nba odavno, ali nemoj da se vredjamo :) sakramento se pratio redovnije od zvezde

Link to comment

Pa tesko da bi mu Radonja dao da pripali u prosku 5 trojki u Zvezdi. Ipak je igrao u Megi gde je napadacki arsenal glavna stvar, a on jedan od glavnih projekata :)

Edited by adasevic
Link to comment

Pa i da jesam, samo su carice i carevi u Team Dule. :D

Па добро мора неко и овакве 'мудрости'да напише.

 

Dule je postao teret, vise uzima nego sto daje i to je krenulo u kontrasmeru prosle sezone.

 

Trebalo je da se povuce sa titulom u KLS. Sto duze ostane, povratak na vrh ce duze da traje.

Значи, мислиш да сте фаворити у финалу КЛС? 

Link to comment

Meni kad kazes centar trojkas, prvo na pamet padne Rik Smits... Izgledao mi ko Zoki Jovanovic sa brcicma, a uy Redzija bio glavni baja u onoj Indijani...

 

Rik Smits trojkas?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...