Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

od all star break-a prosle godine Arrieta je:

pitchovo u 24 regular season tekme. 

ima 24 quality starta(6+ IP, 3- ER)

bacio je 2 no hittera

ima skor 20-1(u poslednjih 16 startova je 15-0)

postovo je 0.86 ERA

ima 2 no hittera

u 14 od 24 starta nije dozvolilo run!

 

:wacko:

Link to comment
  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neverovatan niz kvalitetnih startova, no-hitteri na stranu. :ziga:  

Drago mi je sto su bas Redsi nadrljali nocas, jedan od meni omrazenih timova. :evil:

Link to comment

Od kada je Arena krenula sa MLB prenosima? :huh:

Vidim da su na Areni 2, najavljeni Cincinnati-Chicago Cubs, za oko pola sata Da li je to neki snimak, ili ce vecerasnji mec ici uzivo, videcemo.

Edited by Miljenko
Link to comment

auh, 13 inninga.

Arrieta los ovaj put. 6H, 4BB, 3R, 2ER, samo 5 inninga. izasao na 1-3, i obzirom da smo igrali ko najveci slepci, mislio sam da gubimo. ali Bryant 2 run single za 3-3, bullpen perfektan, produzeci, i u 13. inningu HR Baeza. pre toga u 10om, Zobrist on, Ross udari bombu, mislim da nikome nije jasno kako je Revere uhvatio. pa u 11., Heyward on, double Bryanta, ali izbacuju Heywarda na home plateu... na kraju ipak dobismo, i Arrieta je postao 6. pitcher u istoriji ciji je tim dobio njegovih 20 uzastopnih startova(Arrieta je 17-0 za tih 20 startova). covek je poslenji L imao 25 jula prosle godine... sick

 

anyhow, sweepovali smo Shitsburgh na strani u 3 game series, pa Washington kuci u 4 games series, i trenutno smo 24-6. znaci da smo na putu 130 W season.  nas W/L procenat trenutno je 80%. koliko je to suludo govori da najbolji W/L procenat u istoriji imaju isto Chicago Cubsi, ali iz 1906 godine, .763. najvise pobeda u sezoni imaju upravo ti Cubsi i Seattle iz 2001, po 116. a posle drugog svetskog rata, samo 3 tima su imali preko 70% uspeha, Seattle 2011, Yankees 1998 i Cleveland 1951. znaci niko iz NL...

 

sve ovo znaci da nam uskoro sledi neko samaranje :D 

Link to comment

Jos jedno zanimljivo vece.

Syndergaard lupio nocas 2 HR, protiv Dodgersa; Maeda je bio zrtva.

Scherzer 20 strajkauta, mada su Tigersi imali 2 HR, oba solo.

 

Ja tek sada videh, da je Colon udario prvi HR u karijeri, protiv Padresa(prosla subota). :lolol:  :ziga:

Ali kako je covek istrcao baze, trebalo mu je 30 sekundi. :D

Link to comment

sercer pokidao jutros

 

The player of the game, without a doubt, Thor. Better known to the world as Noah Syndergaard.”

vin skali

Link to comment

izgubili smo double header od jebenih Padresa :isuse: do sad dve izgubljene serije, protiv Atlante i San Diega. pa jebemusisu :lol:

 

 

car 

Syndergaard? Nah...

ili si mislio na Scherzera, onda se slazem 100%

Link to comment

izgubili smo double header od jebenih Padresa :isuse: do sad dve izgubljene serije, protiv Atlante i San Diega. pa jebemusisu :lol:

 

 

Syndergaard? Nah...

ili si mislio na Scherzera, onda se slazem 100%

 

ma na vin skalija, mogao bih da ga slušam ceo dan

Link to comment

ma na vin skalija, mogao bih da ga slušam ceo dan

zbog njega ne propustam lad. ustajem  u 4 kad igraju kuci, posle se mucim ceo dan natenane

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...