Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

Ocekivan rezultat, mada one gluposti sa gadjanjem nisu bile neophodne. :isuse:

 

Vi imate bolje sanse protiv Cardinalsa, posto su vam udaraci bolji od nasih. Bilo bi fino, kada bi Lackey nadrljao na otvaranju serije.

Link to comment
  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa sada, sanse... Cardinalse sere, jbg :( ali nadamo se da ce pravda pobediti! :D

 

mislim da su Arrieta i Lester bolji od bilo kog njihovog pitchera, ali ostatak rotacije je bolji kod njih... kod hittera mi definitivno imamo veci power, ali oni nekako uvek udare kada je neko na bazi :(

 

bice jako interesantno, i ne bi me cudilo da seriju odluce bullpeni

 

btw, ko nije video, neka pogleda HR Schwarbera, ono se ne vidja svaki dan

 

 

EDIT:

 

cubs-slug-cards.jpg

Edited by freakns
Link to comment

Ovi u Torontu nece skoro. :D Stroman jedva zivu glavu izvukao na otvaranju mecu, nakon toga skroz profi. Kolabelo, u prva dva ininga, prikazao retko vidjanu defanzivu. :Hail: Reklo bi se da domaci pokusavaju na neko " ludilo " ( vrhunski plejof ambijent, uzgred budi receno ), al' da Teksas uzima na suvi kvalitet. No, moje iznenadjenje ugledavsi Tulovickog i, nesto kasnije, Napolija. Toliko o mom pracenju lige. :blush:

Link to comment

Texas ima srece za sada. Izgledalo je da ce ovo biti siguran HR. Po meni Toronto ima ofanzivno dosta bolji lineup, ali to nisu pokazali u ovoj seriji do sada.

Link to comment

Sta sam rek'o, a. :fantom:  Jos i heroj ispade od Alberta. Posteno ga HP sudac zavuce Tulovickom u poslednjem iningu. Martin koji podmece lakat kako bi iscupao HbP. Prince koji se preliva preko ograde dogout-a ( :0.6: )kako bi se pridruzio saigracima u proslavi trijumfa.

Link to comment

dominiramo :D

 

steta sto Hendricks nije izvukao W, bacao je jako dobro ono sto sam gledao(4 inninga). Cardinalsi se samoubili u drugom. ne secam se da im se to ikada desilo :o

nama je lose sto Rizzo i Bryant jos nemaju hit u postseasonu, ali idemo konacno na Wrigley, valjda ce proraditi. Arrieta treba opet da izvuce malo svoje magije, zilavi su ovi Cardinalsi :D

 

Metsi umalo poveli 2-0 i to u LA protiv Kershawa i Greinkea :o na kraju ipak 1-1, matori Colon nije razocarao, zasrao je u jednom pitchu sve sto su pre njega uradili :D bice i to dobra serija kanda

Link to comment

dominiramo :D

 

steta sto Hendricks nije izvukao W, bacao je jako dobro ono sto sam gledao(4 inninga). Cardinalsi se samoubili u drugom. ne secam se da im se to ikada desilo :o

nama je lose sto Rizzo i Bryant jos nemaju hit u postseasonu, ali idemo konacno na Wrigley, valjda ce proraditi. Arrieta treba opet da izvuce malo svoje magije, zilavi su ovi Cardinalsi :D

 

Metsi umalo poveli 2-0 i to u LA protiv Kershawa i Greinkea :o na kraju ipak 1-1, matori Colon nije razocarao, zasrao je u jednom pitchu sve sto su pre njega uradili :D bice i to dobra serija kanda

 

dodgersi su precenjeni. imaju kershawa i greinkea i užasan lineup. metsi imaju najviše postignutih R  posle all-star breaka, sa istim ako ne i boljim bullpenom.

Link to comment

Bas tako. Kershaw, Greinke i Gonzalez(mada i on dugo nije lupio HR), su tu jedini pouzdani igraci. Imaju najlosiji lineup od cetiri preostala tima u NL; AL bolje i da ne komentarisem. Bullpen im je nestabilan. Idu u goste Metsima, sa 1-1 skorom; sve je moguce, pa i dva glatka poraza, za kraj sezone.

Link to comment

Tehada zaradio frakturu potkolenice

 

via TT

 

nije bas zaradio nego mu je utley uleteo da ga pokosi. jedan od komentatora na tbsu je pricao da tejada nije trebao da se okrene kad je uhvatio loptu :isuse:  ne znam kako je mogao da zna da mu ovaj uklizava od pozadi.  osakatio coveka, istrcao sa terena i jos dobio bazu sto nisam shvatila kako se desilo i posle objasnjenja. tejada nije takao bazu, ali nije ni utley ali je dobio bazu jer je call bio pogresan i da je utley znao onda bi mogao blah blah. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...