Jump to content
IGNORED

baštovansko seljački topik; papričice i paradajz na vašem balkonu


yolo

Recommended Posts

Baci sliiku  :)

 

edit: prvi plod na jednj od mojih omiljenih. Zovem je ljubicasta sa pijace al je verovatno neka varijacija black royala

 

ljubicastapijaca.jpg

 

Ovu sam iz semena gajio. Izuzetno ukrasna biljka. Gomile ljubicastih cvetova i plodova a plodovi predju u crveno kad sazru i dosta su krupniji od pravog black royala (imao sam i nju) Pojavice se u jednom trenutku na Zelenjaku i moja je topla preporuka. Poprilicno ljuta i od nje mi je mozda i najbolji proslogodisnji cili sos.

Edited by katamaran
Link to comment

Ne vidim lepo al ako je naborana verovatno je trinidad

 

edit: na full size ipak bolje vidim al su mi suvise male za identifikaciju

Edited by katamaran
Link to comment

bas pricam sa zenom, slabo ima insekata ove godine u mom kraju, sumnjam da je zbog toga sto su ove godine vec tri puta prolazili sa onim pikapom za zaprasivanje komaraca 

 

komaraca doduse ima  :ph34r:

Edited by Čutura
Link to comment

 

bas pricam sa zenom, slabo ima insekata ove godine u mom kraju, sumnjam da je zbog toga sto su ove godine vec tri puta prolazili sa onim pikapom za zaprasivanje komaraca 

 

komaraca doduse ima

zaprasivanje sluzi da neko podeli pare,ne da se uniste komarci

 

elem..prstic i nezno mazite cvetove,imperativ za gajenje paprika u stanu

Edited by Haralampije
Link to comment

ma moje su na terasi, nekad je tu sve zujalo i brujalo od pcelica i bumbara, cak nam je cvece redovno posecivao i neki kukac koji nenormalno lici na kolibrija samo je manji :)

Link to comment

Pazite kako to rade profesionalci :)

 

 

Kod mojih penisa mislim da nije problemn oprasivanje. Prvo ih je zezao vetar a sad u zavetrini ima nesto manje sunca. Ide nekako al moze to i bolje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...