Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The Vikings

Featured Replies

ako ubiju ragnara onda to vise nema smisla

  • 4 weeks later...
  • Replies 406
  • Views 41.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Spirio sam sve za dva dana. SPOJLERI Jebem li ga, nisam nešto oduševljen, Ajvarova smrt poprilično wtf sa obzirom da se na kraju "uprpao", to mi nije jasno, cela gradnja tog neustrašivog bogovskog li

  • goofs
    goofs

    Ja bih rekao da vredi, ja sam baš tako odgledao, bila fina vožnja i zabava, malo smara na momente, malo naivno, ali zgotiviš neke likove, ima makljaže i krvopije. Nije GoT, ali nije ni propo kao GoT.

history najavljuje s04e10 za sledecu sredu. ne kapiram samo dal ce da puste samo tu epizodu il se serija generalno nastavlja od tada...

 

https://youtu.be/G3DwTh_aPKw

Moram da kazem da ni na jednu sezonu nisam bio nalozen kao na ovu(tacnije drugu polovinu cetvrte sezone) i jedva cekam sledeci cetvrtak, nadam se da me nece sezona razocarati.Ocekujem da za klasu bude bolja od prethodne dve tj trecu i prvu polovinu cetvrte.

 

Zapravo kad bolje razmislim nijednoj seriji se ove godine nisam radovao kao sto je sada slucaj sa Vikinzima.

i sta bi na kraju, kolko ce epizoda da puste?

Zar nije na redu S3E11, kakvi sad 4/10?

 

Sent from my Nexus 6P

Sezona 4, epizoda 11

Zar nije na redu S3E11, kakvi sad 4/10?

 

Sent from my Nexus 6P

 

Prespavao si ti celu godinu, vidim ja. :D

 

Treca sezona je bila prosle godine.

Da jbt. Toliko sam brzo spžio sve da je ostavilo tragove :)

 

Sent from my Nexus 6P

podeljena je 4 sezona na dva dela, ja sam mislio da je to kraj ali vidim da su je obnovili i za 5 sezonu i ponovo još 20 epizoda 

40 ukupno?

ako misliš na 4 i 5 skupa onda da, tako bi trebalo 

gledala...nije mi dobro koliko mi se svidja :)

Jesste pogledali nove epizode? Da ne komentarisem desavanja, a imam potrebu :)

ja jesam

braturda ragnar

 

 

iskopao čovek zakopano blago i na kraju skupio flotu od čitava 3 broda :D a jbg tako je to kad se zameriš bogovima :fantom:

inače, nije mi jasno što su u onom trejleru pokazali ovog bogalja kako se mlati(gde već, ne znam) sad znamo da se nije udavio, u suprotnom bi strepili :fantom:  ili možda ne

i ne samo to, baš je očigledno da će teta Lagerta sad napasti ovu pijacu

 

Edited by jiraiya

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.