April 4, 201511 yr Nek je zavrnuo sve infoe, evo njega na svim kanalima, pa kome je normalno to da gleda neka izvoli glasati za njega. U svakom iole zdravm drustvu on bi se najpre i urusio bas ovim zavrtanjem svih ostalih i pustanjem sebe na sve tv kanale i u sve novine. Inace toliko o spontanom buntu novinara i sl. Mozemo da se obavestimo o Emiru Kusturici i Mokroj Gori na kzs o helikopteru. Normalno je za oko 50% ljudi koji izlaze na izbore... To je ono što se broji... Kao što rekoh pre 2-3 strane, jebo takvu demokratiju..
April 4, 201511 yr odgovara pričom o đilasu novinar: znam da opterećujem stvarima koje mnogima nisu bitne...
April 4, 201511 yr sledeće pitanje će biti o našim šansama na evroviziji. Edited April 4, 201511 yr by pacey defender
April 4, 201511 yr Aj ko pogodi sledeće pitanje.... Ne vredi, nema sanse, ovo je uslo u Zonu sumraka, neocekivane stvari iskacu iz mraka!
April 4, 201511 yr koji deliveri junit je ovo smislio da mi je znati. aaaaaaaaaaaaaaaa evo i Miškoviča .....
April 4, 201511 yr Na konferenciji o ovoj tragediji on prica o briljantnim ekonomskim rezultatima, a sad smo pocasceni i ovim maloumnim pitanjima o Ivanovicu i Seselju.
April 4, 201511 yr rt vojvodine - da li je posada bila dežurna te večeri i zašto je došlo do zamene letelice pojma nemam, šta je poenta, ne mislite da je neko hteo da ih ubije, bandić mu je rod, mogli su to da zaustave, šta vam je ideja sa tim pitanjem?
April 4, 201511 yr Normalno je za oko 50% ljudi koji izlaze na izbore... To je ono što se broji... Kao što rekoh pre 2-3 strane, jebo takvu demokratiju.. Khm. Evo i helikoptera, on je Bandicu rod. Ali kako on nista ne razume posle neobavestenog imamo i nerazumevajuceg
April 4, 201511 yr rt vojvodine - da li je posada bila dežurna te večeri i zašto je došlo do zamene letelice pojma nemam, šta je poenta, ne mislite da je neko hteo da ih ubije, bandić mu je rod, mogli su to da zaustave, šta vam je ideja sa tim pitanjem? Savršeno je odgovorio, odlična demagogija. Taman za većinu troglodita koji glasaju.
April 4, 201511 yr Ovo je takav majndfak da je sledeci nivo kzs sa pitanjem 'zasto ne posaljete policiju da bije neke koji vas kritikuju'
April 4, 201511 yr aaaaaaaaaa, mali su nam gubitci! pogledajte maleziju, nemačku..... mi smo normalna zemlja, kaže on.... fantastičan alibi i za ubuduće, postojala je najbolja namera Edited April 4, 201511 yr by akibono
April 4, 201511 yr gledao sam do informera i ivana ivanovića. sunce ti jebem pa ovo je tačno nemoguće
Create an account or sign in to comment