Jump to content
IGNORED

Nevolem Budmpeštu


Hamlet Strašni

Recommended Posts

 

 

  • In Budapest’s main street Váci Utca there are always girls jumping on foreign tourists and businessmen. A good place to spot these pro ladies is the terrace close to the Burger King.
Link to comment

ja sam, u stvari, provalila kolko sam lakoverna tek kad sam prošetala vaci ulicom de sam pojela sapun il tako neki kurac ispred spa radnje misleći da je narandžasta žele bombona :mellow:

joj hvala ti za ovo, mrem :rolf:

 

ja sam u vaci ulici u svakom prolasku bila toliko siromashna, da nisam pokushavala nishta da jedem, chak ni sapune :cry:

 

to je bila moja prva evropa, otkad sam srpkinja -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

ja sam, u stvari, provalila kolko sam lakoverna tek kad sam prošetala vaci ulicom de sam pojela sapun il tako neki kurac ispred spa radnje misleći da je narandžasta žele bombona :mellow:

 

:lol:

Link to comment

Ne znam koliko je kosmopolitska. Nocu u pojedinim delovima ume da bude poprilicno zajebano sa sveprisutnim nacistima. Kad ti oni zighajluju, znas da je bolje da odgovoris kako zele.

 

Ma jasno mi je da to postoji. Ali, jbg, i Berlin je bio pun nacista 20-tih, pa se to opet smatra jednim od najuzbudljivijih i najrazigranijih perioda u istoriji grada.

 

U odnosu na 90-te neuporedivo bolji engleski u Pesti, vise postovanja multietnicke istorije grada (Jevrejska cetvrt je sad bas bitan deo grada, makar za zabavu i zajebanciju), nekih lepih detalja koje ranije nisam zapazao (onaj spomenik Decacima Pavlove ulice, recimo).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...