Jump to content
IGNORED

Nevolem Budmpeštu


Hamlet Strašni

Recommended Posts

1 hour ago, Marsupilami said:

Хвала на одговорима.

Мислим да ћу ићи на Бачке Винограде. Ипак су ближи Морахалому што нам је и главна дестинација🙂 

 

Još jedan plus za manje prelaze (ja sam nekad dosta išla na Kelebiju, tad valjda BV nisu bili u igri a i maltene uvek sam svracala u Suboticu, plus na Kelebiji ne bi bilo nikog) kao i preporuka da definitivno prosetate po Segedinu, mnogo je lep centralni deo.

 

Za neki drugi produženi vikend pravac Pečuj, imate i tamo u okolini više varijanti za banjanje (Šikloš, Harkanj).

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 1 month later...

Ako moja žena uspe da se izbori sa upaljenim umnjacima sledeće nedelje (ne mora da ih izvadi, makar da ih drži pod kontrolom sa antibioticima i analgeticima), odosmo mi na 9 dana u HUN - 4 dana u Budimpeštu i 5 dana u Šiofok. Hteli smo prvo u banju neku, pa nam 9 dana na jednom mestu bilo puno, te smo na kraju stigli do ove kombinacije koja i ne uključuje banju, premda hotel u Šiofoku ima spa i bazen. Tu sam došao do frapantnog saznanja da moja žena nikad nije bila u Budimpešti, a i ja sam bio samo dva puta, i to dosta kratko, jednom pre 25 godina sa fakultetskom ekskurzijom, jednom pre 10 godina sa firmom. Uspeo sam da uhvatim neki suludi popust za hotel u centru grada preko Agode, tipa 40% manje od redovne cene, pa je i to dodatni plus. 

Link to comment
On 6.1.2022. at 23:58, Ayatollah said:

Ako moja žena uspe da se izbori sa upaljenim umnjacima sledeće nedelje (ne mora da ih izvadi, makar da ih drži pod kontrolom sa antibioticima i analgeticima), odosmo mi na 9 dana u HUN - 4 dana u Budimpeštu i 5 dana u Šiofok. Hteli smo prvo u banju neku, pa nam 9 dana na jednom mestu bilo puno, te smo na kraju stigli do ove kombinacije koja i ne uključuje banju, premda hotel u Šiofoku ima spa i bazen. Tu sam došao do frapantnog saznanja da moja žena nikad nije bila u Budimpešti, a i ja sam bio samo dva puta, i to dosta kratko, jednom pre 25 godina sa fakultetskom ekskurzijom, jednom pre 10 godina sa firmom. Uspeo sam da uhvatim neki suludi popust za hotel u centru grada preko Agode, tipa 40% manje od redovne cene, pa je i to dodatni plus. 

 

Sta ce joj umnjaci, nek ih vadi. Nicemu ne sluze 

Link to comment
10 minutes ago, mustang said:

 

Sta ce joj umnjaci, nek ih vadi. Nicemu ne sluze 

 

Pa i hoće, ali kad se vratimo sa puta. Skoro sigurno je da nećemo ništa raditi sledeće nedelje u smislu vađenja, jer taj ceo region joj je pod upalom, pa će svakako morati pod antibiotike pre bilo kakve hirurgije, ali ćemo da vidimo sa oralnim hirurgom da li možemo da tu operaciju pomerimo za kraj januara i da dotle bude pod antibioticima. Btw, neka joj je Bog u pomoći sa tim vađenjem, jer je ono što sam video na snimku bizarno potpuno - gornji umnjaci su joj postavljeni ukoso i gore od gornje vilice, skroz u ćošku snimka u odnosu na gornje zube, a donji umnjaci su porasli horizontalno i nisu ni izbili nikad iz desni. Pretpostavljam da to nije big deal za dobrog oralnog hirurga, ali ja bih se preznojao da su moji zubi u pitanju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...