Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

pošto sam ranije odgledao 1 sezonu "happy walley"  i batalio je je zbog lika koga tumači norton (inače izvanredan glumac) i preskočio drugu, sada sam iz cuga odgledao 3 sezonu. šta reći, vrhunski.

 

izvanredna serija. naravski, ima onih koji će da pljucnu, ja ne  vidim razlog. priča je surova, baš kao što je današnja krimi scena postala surova do patologije. glumački, klasika. priznata škola britanskog glumišta, ne znam odakle im toliko. norton? fantastičan, uverljiv do mog "ne mogu ovo više da gledam od jezovitosti". pamtim ga kao dr. varda u seriji o kristini koler, pamtim gakao popa u "grandčesteru". sjajan.

Link to comment

Tek sad odgledao The night of, pa vidim da ste je prozvakali onomad. Mnogo bolja s pocetka ali nije razocarala. Imao sam utisak da sam licno zaglavio robiju. Posle kontao da ce Riz da se transformise u apsolutnog negativca kao Walter White ili Saul, a kako zapravo i nije 100% sigurno ko je ubica, njegov lik ostaje wtf. Dobar trenutak kada Torturo zove sinteraj da provjeri da li su uspavali macku, pa slusa kako lik tamo zaposlen prolazi kroz lavez pasa, u kavezu, dok ne pronadje jadnu macku. Takodje na kraju, kad je Riz oslobodjen, i macka se proseta kroz kadar.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

he, he, izgleda da sada samo ja ovde pišem. elem, naleteh na "hinterland" na insajder.u. sasvim slučajno. izvrteh onazad na EON, dobacio sam do završne, 4 epizode. kada dođem u grad izvrteću prikazano. ova 5. je novi slućaj. mislim da treba da se gleda. britanski standard.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...

jbg, šarajte i vi malo.

elem danas smo žena i ja s pauzom za ručak odgledali 2. sezonu (7 epizoda) norveške serije "furija". političko, hakerski, malo i špijunski triler koji se dešava danas. pranje novca, upad u fondove, desničarski uspon u mađarskoj i poljskoj, terorizam, putinovo ratovanje u ukrajini, gej parada.....CIA, NATO, "službe"

oslo, bergen, budimpešta, san petersburg, varšava, pominje se uteja, jens, putin, orban, tramp.

 

nema prve sezone na pikboks klubu. samo druga. pogledajte.

Edited by đorđe geprat
  • Hvala 1
Link to comment
On 22. 11. 2023. at 7:11, đorđe geprat said:

pikboks: "u svetu tajni". gledam 5. epizodu. nestanak devojke posle žurke s drogama i alkoholom i mrtvacem u bazenu. vrlo dobro.

završiase serija. malo sam razočaran poslednjom epizodom. 1 nelagoda kada gledaš forsiranje napetosti u suočavanju s krivcem i, posle toga ono "volim te" - "i ja tebe" da bi se završilo sa "jbg, pravda mora da pobedi" no, sve u svemu dobro. pogledajte

 

elem @Milosh76 taman se završila interesantna serija o đenovljanskoj policajki petri (malkice uravnoteženijoj od sage koja prelazi preko mosta), kad ulete van der valt iz amsterdam. odgledali smo dana sdve epizode (tekući program na pikboksu), klasićna jednočinka sa parom inspektora (koji se mrtvi ladni druže u postelji). lepo je što se dešaa u amsterdamu, najlepšem gradu u kome sam bio. pogledaj. nije vrhunsko, dovoljno je dobro za gledanje.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

jbg. opet ja.

amsterdamac valt je završio i treći ciklus pa je utrčao irac džek tejlor, otpušteni policajac koji se bavi privatnim istragama. prikazivalo se ranije, moja fata nije htela da gleda, pijanac džek je nervirao ali mi je rekla da je podsetio na džeka ajriša (koji ju je takođe nervirao). ova prva je bila dobra. sad, kako kome.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...