Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

29 minutes ago, Lezilebovich said:

ja nisam mogao ni prvu da završim ... nekako mi teško ide, a konstatno imam taj osećaj nesreće koja samo što se nije desila. Osim što je mračna i teška, da li je vredna gledanja ? Mračna i teška je i sa Mark Rufalom ona serija, pa je odlična

Posle te prve tri sam mislila da neću ni da odgledam do kraja, ali posle nekoliko dana, kopkalao me šta će biti na kraju, pa sam je završila. 

Nije nikakva genijalnost od serije, ali dobro prikazuje mračnu stranu policijskog posla, od korupcije, do psihičkih sunovrata izazvanih samim poslom.

Link to comment
33 minutes ago, djordje geprat said:

počeo sam da gledam francuski "Le Bureau". odgledali smo 3/10 prve sezone. sada vidim da ih je 5.   deluje dobro. le kareovski.

zavidim. voleo bih da je sad prvi put gledam. sjajna serija.

  • +1 2
Link to comment

The Responder je odličan, gomila genijalnih sporednih likova i radnja koja se razvija sporo ali sigurno u šta god. Ako ostane ovaj tempo i ovaj sistem do kraja bukvalno nema veze kako će da se završi. Pravo je zadovoljstvo pratiti ovo, dugo nisam ništa slično osetio.

 

Prva asocijacija mi je Hellblazer, ne samo zbog geografije. Strip inače, skroz je ko dobar strip.

Edited by Hermetico
Link to comment
On 10.3.2022. at 17:31, djordje geprat said:

počeo sam da gledam francuski "Le Bureau". odgledali smo 3/10 prve sezone. sada vidim da ih je 5.   deluje dobro. le kareovski.

u sklopu svega što se sada dešava je tek interesantna na sto načina. Kako je sada gledaš tj odakle skidaš i sa kojim titlom?. Ja sam to vo vremija ona skidala sa nekih linkova koji su deljeni ovde na forumu, sa  ili bez engleskog titla pa posle i to krpljeno sa nekih još blesavijih izvora. A hoću da prosledim nekim prijateljima kao preporuku

Link to comment
25 minutes ago, ljuttko said:

u sklopu svega što se sada dešava je tek interesantna na sto načina. Kako je sada gledaš tj odakle skidaš i sa kojim titlom?. Ja sam to vo vremija ona skidala sa nekih linkova koji su deljeni ovde na forumu, sa  ili bez engleskog titla pa posle i to krpljeno sa nekih još blesavijih izvora. A hoću da prosledim nekim prijateljima kao preporuku

šta znam, ona je meni na SBB klubu

Link to comment
32 minutes ago, djordje geprat said:

šta znam, ona je meni na SBB klubu

ooo,  hvala, to pojma nisam imala, ja sam na sbbu  samo da sad proverim koji paket imam uopšte i šta imam ili mogu da gledam   :D

Link to comment
  • 2 weeks later...
Posle te prve tri sam mislila da neću ni da odgledam do kraja, ali posle nekoliko dana, kopkalao me šta će biti na kraju, pa sam je završila. 
Nije nikakva genijalnost od serije, ali dobro prikazuje mračnu stranu policijskog posla, od korupcije, do psihičkih sunovrata izazvanih samim poslom.
Koliko epizoda ima?
Na IMDB čudno prikazuje...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
38 minutes ago, Frank Pembleton said:

Koliko epizoda ima?
Na IMDB čudno prikazuje...

5 epizoda, dobra je serija, definitivno nije savršena ali da ne otkrivam sad detalje, bilo mi je gotivno kako su tonski odradili momente dok ima psihičke lomove---deluje mi da je budžet malo tanji pa nije nešto napucana ali svakako preporuka za gledanje.

Link to comment
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...