Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

4 hours ago, Milosh76 said:

Ubistvo svraka, engleska serija na Star Crime, deluje zanimljivo

@đorđe geprat

zahvaljujem. promaklo bi mi jer ovde slabo gledamo televiziju. zadovoljsto mi je da gledam lesli manvil, jednu od mojih omiljenih UK glumica. odgledali smo prvu epizodu, sutra je druga.

  • +1 1
Link to comment

The Long Shadow, snimljena po istinitim događajima iz 70-ih godina i slučaju jorkširskog Trboseka. Izuzetno urađeno.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
On 6. 1. 2024. at 18:24, đorđe geprat said:

zahvaljujem. promaklo bi mi jer ovde slabo gledamo televiziju. zadovoljsto mi je da gledam lesli manvil, jednu od mojih omiljenih UK glumica. odgledali smo prvu epizodu, sutra je druga.

odgledao 4 epizode. malo je zbunjujuće, potrebna je koncentracija meni matorom na dve raznovremenske radnje. i još fokusiranje na sjajnoj lesli mavil.

Link to comment
27 minutes ago, FPLS said:


posle prve epizode sam otišao na wiki jer nemam živaca da gledam foliranje ubice u prisustvu ljudi koji ništa ne slute a kojima je pobio najdraže. ne postoji situacija koja mi stvara veću teskobu.

Link to comment
2 hours ago, utilitarist said:


posle prve epizode sam otišao na wiki jer nemam živaca da gledam foliranje ubice u prisustvu ljudi koji ništa ne slute a kojima je pobio najdraže. ne postoji situacija koja mi stvara veću teskobu.

Spojlere u spojlere, osim na dediciranim temama !!!

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment
On 15. 1. 2024. at 16:22, đorđe geprat said:

odgledao 4 epizode. malo je zbunjujuće, potrebna je koncentracija meni matorom na dve raznovremenske radnje. i još fokusiranje na sjajnoj lesli mavil.

odlično je bilo "ubistvo svraka". lesli manvil je odlična kao i uvek. moja žena reče da ona ne glumi, da je takva. prijato iznenađenje je tim mekmalan kao aleksis pund. njegov glas. pogledajte, obavezno.

Link to comment

e, sad. upravo odgledasmo na SBB klubu australijsku trodelnu seriju o prevarankinji melisi kedik. rekoše da je na bazi stvarnog događaja ali da ima i nešto nadgradnje. @Indy i ostali naši australci mogli bi da kažu koju.

vi, bacite pogled. zabavno je. "nestajanje"

Edited by đorđe geprat
Link to comment

večeras bi na starkrajmu trebalo da počne nova sezona bastarda iz pikofalkonea. serija je bila sjajna, završila se eksplozijom u kafiću što bi trebalo da rezultira izginućem cele policijske ekipe, tužiteljke i vlasnice kafića. valja videti ko je preživeo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...