Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

Just now, ivy said:

zavrsilo Endevora..sta znam nekako su zbrzali i sve ugurali u tu epizodu..

Isti utisak imam. Baš zbrzano i bez konačnog razrešenja pitanja tog sirotišta. Da ne spominjem stroga ispravnost koja vodi Morsa, a onda tras, Trzdej će da prođe nekažnjeno.

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

ovih dana gledam na foks krajmu, mekdonald i dods, britanska, dugačke su epizode, kao da su malo skinuli onu čudnjikavost od skandinavaca, ali probija mućke humor, toploljudski likovi i odlični britanski glumci iz svih britanskih serija ikad. malo sporija. lepi eksterijeri, lepe engleske kuće i ulice. prija mi.

  • Hvala 2
Link to comment
On 14. 5. 2023. at 12:43, slepa živana said:

ovih dana gledam na foks krajmu, mekdonald i dods, britanska, dugačke su epizode, kao da su malo skinuli onu čudnjikavost od skandinavaca, ali probija mućke humor, toploljudski likovi i odlični britanski glumci iz svih britanskih serija ikad. malo sporija. lepi eksterijeri, lepe engleske kuće i ulice. prija mi.

Odgledala sam neke epizode na HRT-u  i ovde na foxu  ukačila isto 5-6. Odlična serija. Ja sam se zaljubila u taj grad. Bat se zove. Rekla bih da je nekad bio banja za aristokratiju. Predivno mesto. Oboje glavnih likova su fenomaenalni. Dods posebno. 

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Arkadija said:

Odgledala sam neke epizode na HRT-u  i ovde na foxu  ukačila isto 5-6. Odlična serija. Ja sam se zaljubila u taj grad. Bat se zove. Rekla bih da je nekad bio banja za aristokratiju. Predivno mesto. Oboje glavnih likova su fenomaenalni. Dods posebno. 

ima ga dosta kod dzejn ostin, a i zivela je u batu neko vreme.

sad cu da potrazim seriju, bas vam hvala :)

  • +1 1
Link to comment

Sad ste me definitivno ubedili da pogledam.

 

Drugar je odradio MBA na Bathu i ako je to isto mesto sa njegovih slika onda tek mogu misliti kako izgleda u seriji.

Link to comment
1 hour ago, I*m with the pilots said:

Lep je Bat, iako u momentima ima prenaglašen nobles vajb :)

Nikako ne vidim način da su tu u 19.veku na odmor dolazile tkalje iz Mančestera. ;)

Link to comment
13 hours ago, I*m with the pilots said:

Lep je Bat, iako u momentima ima prenaglašen nobles vajb :)

и са тим се спрдају повремно, пошто су детективски пар млада дошљакиња из лондона, не баш при парама и са неспособним мужем, а њен колега штедљиви пензос коме се не иде у пензију па и даље ради :laugh:

Link to comment

prošlog ponedeljka sam na insajderu gledao prvu epizodu švedske serije "unutrašnji krug". završila sa mrtvom ženskom u hotelskoj sobi kandidata za premijera a počela je njegovim samoutapanjem u moru 5 dana ranije. baš sam se odvikao od gledanja epizoda jednom nedeljno. jedva sam se setio o čemu se radi. tako da, sutra uveče S1:E2.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 6. 6. 2023. at 20:00, Milosh76 said:

@djordje geprat   je propustio da preporuci dobru seriju na Pickboxu :D 

 

Elem, serija Better ili na srpskom Otreznjenje, ima je u sbb video klubu

 

https://www.imdb.com/title/tt14466190/

 

 

Korumpirana policajka, razboli se sin, ona resi da se promeni.

 

Odgledao 2 od 5 epizoda... za sada deluje dosta dobro...

u selu nemam EON pa je moralo da se ugrabi vreme ovde u varoši. odgledali smo i saglasni da je vrlo dobra serija, bez praznog hoda i sa čudnim, neuobičajenim završetkom. preporučujem.

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

ponovo ja.

 

žena je juče iz cuga odgledala celu norvešku seriju "reka". reče da će morati iznova. videh ocenu, ispod 6.

 

sada sam odgledao 3 epizode, nastavljam. serija je baš dobra. nije mi jasna toliko niska ocena. mislim da je,na osnovu viđenog, zrela za preporuku. EON SBB KLUB. potražite

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...