Jump to content
IGNORED

Fav YU Košarkaš


  

100 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zapravo je muka što ne može sto igrača da se stavi, inače svaki od ovih zaslužuje da se nađe na ovoj i ovakvoj listi, i svak od nas ima nekog svog favorita. Što kaže harper, valjda tome i služi forum, da se o tome priča. 

Link to comment
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoka

    35

  • MayDay

    29

  • iDemo

    20

  • б1lme3

    19

Top Posters In This Topic

Znam. Eto, ova anketa ide meni na obraz, nisam umela bolje, obila mi se o glavu, ishod je da mi se nece vise ovoga igrati sa vama narednih par godina.

 

Srdacno podsticem da neko drugi pokrece ankete, npr o najboljem treneru, zatim podsecanja na sjajne akcije i slicno, posto ja barem volim da to citam. Cheers!

o jbt. ako je moj post iole doprineo tome, osecam se kao kompletan idiot

ponavljam u pitanju je bila glupa sala i ponavljam tema je (i vise nego) ok

 

a na paspalja cemo gledati kao na nekog za koga se podrazumeva da je sto svojim stilom igre, sto kvalitetom iste, sto harizmom daleko ispred svih ostalih te ga je suludo bilo staviti u anketu jer bi svi glasali za njega  :Jova:

https://www.youtube.com/watch?v=nUVtdtJnFn0

 

 

Link to comment

Svi ste me smorili sa tim patronizirajućim stavom, posebno što ja nikada nisam nastupala da se trsim činjenicama i što me nije sramota da pitam da naučim. Zapravo, presudilo je to što mi žao sebe da mi Vasić ovako otpisuje. To mora da ubije svaki entuzijazam. Eto sve sam rekla kako jeste, a sad ne bih više o tome. Već drugi dan se bavimo mnome umesto temom i preglupo je.

Link to comment

Svi ste me smorili sa tim patronizirajućim stavom, posebno što ja nikada nisam nastupala da se trsim činjenicama i što me nije sramota da pitam da naučim. Zapravo, presudilo je to što mi žao sebe da mi Vasić ovako otpisuje. To mora da ubije svaki entuzijazam. Eto sve sam rekla kako jeste, a sad ne bih više o tome. Već drugi dan se bavimo mnome umesto temom i preglupo je.

 

Sad i ti dramis bezveze. Preskrolujes Vasica i mirna Backa, ne vidim da su se drugi bas israli po topiku. Naprotiv, bilo je par odlicnih postova.

Link to comment

Uf, izvinjavam se. Nisam mislila na sve sve, nego mansplainere. Kapetana bih grlila ko najdražeg ujaka zbog doprinosa. :D

 

Hajd, valja ustati do devet.

Link to comment

jbg, finale oi 92 sfrj usa ce mi ostati nedosanjani san ceo zivot

ubedjen sam da bi ih dobili :D

ako nista drugo bar bi dobro oznijili bulju™ da to osvoje preko SFRJota...

Link to comment

luka sa skidao sa 14 godina za prvi tim future i vazio je za jednog od najvecih talenata generacije. on se najpre zajebao sto je posao u usa na koledz dok je njegovo godiste haralo i treniralo po citav dan. na kadetskom je prva bila jugoplastika sa kukijem, radjom,videkom itd.u finalu su dobili futuru sa lukom,sutulovicem (kasnije sudija) i svercovali su paspalja.sloga je bila treca sa divcem,babicem,drobnjakom itd.na prvenstvu srbije sloga razvalila sve zivo.partizan i zvezda nikakvi.cini mi se da je radnicki ne znam odakle igrao finale.pamtim u toj ekipi blizanceod kojih je 1 tovario svakom kolko oces koseva

 

Ја сам гледао цело то кадетско првенство и био сам убеђен да је Будућност добила исто.Не мислим да га је одлазак у Америку упропастио,  већ та несрећа коју је имао. 

Svi ste me smorili sa tim patronizirajućim stavom, posebno što ja nikada nisam nastupala da se trsim činjenicama i što me nije sramota da pitam da naučim. Zapravo, presudilo je to što mi žao sebe da mi Vasić ovako otpisuje. To mora da ubije svaki entuzijazam. Eto sve sam rekla kako jeste, a sad ne bih više o tome. Već drugi dan se bavimo mnome umesto temom i preglupo je.

Ово што си написала је контрадикторно, хоћеш да научиш, да те третирају равноправно, а онда се смориш јер ти кажу да то што си урадила има поприлично рупа. Да је неко од мушких форумаша направио списак као ти померили би му дупе малко мање него што то стоци раде. Једна од две опције је могућа, или си ту да нас оплеменш својим полом, годинама,нежношћу  или да будеш форумаш као и сваки други. Ја мислио да твој феминизам преферира ово друго.

Link to comment

Ја сам гледао цело то кадетско првенство и био сам убеђен да је Будућност добила исто.Не мислим да га је одлазак у Америку упропастио,  већ та несрећа коју је имао. 

 

Koja nesreca?

Link to comment

saobracajna . al nije to bilo nesto strasno.isprevrtao se i odrao kozu po glavi. cini mi se da nista nije slomio

Edited by bradilko
Link to comment

saobracajna . al nije to bilo nesto strasno.isprevrtao se i odrao kozu po glavi. cini mi se da nista nije slomio

 

pa nije bas samo odrao kozu na glavi. ostali su bas ozbiljni oziljci, uvek se to videlo kada je bio osisan na celavo, cak i ne bas na sasvim celavo.

Link to comment

Krajnje subjektivno - Paspalj.  A i imao sam onaj vrljavi sut kao Paljo.

 

On i Kukoc su mi bili idoli kad sam bio klinac jer smo levoruki. Kukoca sam obozavao da gledam. Rodjak iz Splita je bio sportski novinar pa sam se i preko te linije nagledao Jugoplastike i naslusao nekih prica. Napravio je do jaja karijeru u Bullsima i bio je cetvrti igrac tima iako je formalno bio rezerva. Kao Ginobili danas u Spursima.

 

Volim igrace koji se ne uklapaju u obrasce. Kreativci, ljudi koji koriste mozak u kosarci. Zato mi je i Divac medju omiljenima.

 

Drazenu moras da se divis. Kao nekakav evropski Jordan, taj rad.

 

U petorku sam ubacio jos Danilovica i Bodirogu.

Link to comment

U Chicagu sa obitelji. Ne znam što točno radi osim što sa Jordanom igra golf. Mislim da mu sin igra košarku.

Maknuo se on iz ovih balkanskih priča, nikad im nije ni pripadao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...