Jump to content
IGNORED

OZI Open 2015


dùda

POBEDNICI ???  

48 members have voted

  1. 1. Pobednik u muškoj konkurenciji ?

    • Novak
      30
    • Roger
      8
    • Andy
      0
    • Rafa
      2
    • Stan
      0
    • Neko drugi
      8
  2. 2. Pobednik u ženskoj konkurenciji ?

    • Serena
      13
    • Marija
      14
    • Simona
      2
    • Petra
      4
    • Ana
      8
    • Neka druga
      7


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    136

  • renne

    135

  • Timmy

    97

  • Max Morlock

    84

Top Posters In This Topic

Branio sam Gulbisa, odigrao na Grka po kvoti 6.2 i uzeo nekih 5e manje nego da je ovaj majmun dobio. Predugo ga pratim da bi mi se desio kiks da pustim da jedan takav idiot rutinski zavrsi mec, iskusno sam uzeo lovu :D

 

Inace, meni ne postoji nista iritantnije u muskom tenisu od onog njegov natezanja ruke pre forhenda. Sto je najgore, cesto masi ciste lopte tako. Nema decko pojma, precenjen igrac totalno.

Link to comment

Nema decko pojma, precenjen igrac totalno.

šta vam je svima

oborio vam tikete pa ste sad ljuti na dečka  :fantom:

 

ne zbilja, otkud vam to je da gulbis precenjen

on je izuzetno talentova, ali je neradnik (može mu se) i budala

dovoljno da upropasti i najveći talenat

Link to comment

znam ja zašto ne ustajem kada ana igra  :frust:

Ali zato ces ustati kada JJ bude igrala :thumbup:

Sto se Aninog meca tice svaka cast ovoj Cehinji posteno ju je razvalila. Da je igrala od pocetka ovako Ana ne bi uzela vise od 5 igara. Potpuno je bila nadigrana bio sam odusevljen Lucijinom igrom navijam za nju da dodje sto dalje. Prve tri igre drugog seta su bile igre macke i misa :ziga: a i treci set isto. I da Ana nije napravila brojne greske( u 1 igri napravila je cak tri duple :isuse: )nebi joj to pomoglo pukla bi opet. Ona izgleda ima nekakav kompleks od ceskih teniserki neumem drugacije da objasnim njene masovne poraze  od istih.

Link to comment

Ali zato ces ustati kada JJ bude igrala :thumbup:

 

nisam se najela bunike  :lolol:

 

ed.

novak i jelena će možda  u isto vreme na teren

oba meča su treći po redu, posle jednog ženskog i jednog muškog singla, 

s tim da je novak na RL a jelka na parkingutm (teren 13)

 

dušan lajović isto treći meč (teren 11) , dakle troje naših u isto vreme

krunićka poslednji meč na terenu 10

 

ana

Edited by dùda
Link to comment

Ali zato ces ustati kada JJ bude igrala :thumbup:

Sto se Aninog meca tice svaka cast ovoj Cehinji posteno ju je razvalila. Da je igrala od pocetka ovako Ana ne bi uzela vise od 5 igara. Potpuno je bila nadigrana bio sam odusevljen Lucijinom igrom navijam za nju da dodje sto dalje. Prve tri igre drugog seta su bile igre macke i misa :ziga: a i treci set isto. I da Ana nije napravila brojne greske( u 1 igri napravila je cak tri duple :isuse: )nebi joj to pomoglo pukla bi opet. Ona izgleda ima nekakav kompleks od ceskih teniserki neumem drugacije da objasnim njene masovne poraze  od istih.

 

Lusi Hradecka ima 29 godina i sve što je napravila do sada, napravila je u dublu. Bez da sam gledao, ovaj rezultat je sramotan.

Link to comment

Lusi Hradecka ima 29 godina i sve što je napravila do sada, napravila je u dublu. Bez da sam gledao, ovaj rezultat je sramotan.

Jeste sramotan ali realno devojka je igrala za sve pare. Da se umesto Ane nasla recimo Masa i ona bi verujem dobro se namucila na tom mecu.

Videcemo sta ce biti protiv Hercog nije nemoguce da se potpuno raspadne nebi bilo prvi put da ona koja pobedi Anu glatko izgubi sledeci mec <_<

Link to comment

Jeste sramotan ali realno devojka je igrala za sve pare. Da se umesto Ane nasla recimo Masa i ona bi verujem dobro se namucila na tom mecu.

Videcemo sta ce biti protiv Hercog nije nemoguce da se potpuno raspadne nebi bilo prvi put da ona koja pobedi Anu glatko izgubi sledeci mec <_<

 

Maša ne bi izgubila od Hradecke ni za milion godina. Case closed.

Link to comment

Hradecka je do AO igrala one neke ITF turnire protiv levih igracica, mada je Ivanovicka toliko nestabilna pa me ovo ne cudi mnogo.

 

 

 

šta vam je svima

oborio vam tikete pa ste sad ljuti na dečka  :fantom:

 

ne zbilja, otkud vam to je da gulbis precenjen

on je izuzetno talentova, ali je neradnik (može mu se) i budala

dovoljno da upropasti i najveći talenat

 

Nije mi oborio tiket, dobio sam jer sam kontrirao na Kokinakisa kad je Gulbis uzeo treci  :P

 

Ne znam odakle tebi to da bi bio bolji da je vredniji. Isto bi bilo i da je dete manje bogatih roditelja, nemam pojma kakav ti tu talenat vidis.

Link to comment

šta vam je svima

oborio vam tikete pa ste sad ljuti na dečka  :fantom:

 

ne zbilja, otkud vam to je da gulbis precenjen

on je izuzetno talentova, ali je neradnik (može mu se) i budala

dovoljno da upropasti i najveći talenat

 

Ne znam zašto misliš da je ne znam kakav talenat, kad ništa to ne potvrđuje - ništa specijalno nije osvajao, niti ima neki rezultat na slemovima. Nije više ni mlad da se može očekivati neki nagli razvoj ili proboj. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...