Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

OZI Open 2015

POBEDNICI ??? 48 members have voted

  1. 1. Pobednik u muškoj konkurenciji ?

    • Novak
      62%
      30
    • Roger
      16%
      8
    • Andy
      0%
      0
    • Rafa
      4%
      2
    • Stan
      0%
      0
    • Neko drugi
      16%
      8
  2. 2. Pobednik u ženskoj konkurenciji ?

    • Serena
      27%
      13
    • Marija
      29%
      14
    • Simona
      4%
      2
    • Petra
      8%
      4
    • Ana
      16%
      8
    • Neka druga
      14%
      7

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

  • Author

sutrašnji, tj. današnji OOP

Ana u zlo doba na RL

 

Za ViPove naravno, rezervisani  večernji termini

Edited by dùda

  • Replies 1.3k
  • Views 95.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dudo nemoj da zaspis racunam na tebe da ces gledati AUS open ujutru :D

Ili idi sad na spavanje pa se lepo probudis u 1 ujutru :D

Pocelo je  :lolol: Mislim da je neko prosle godine napisao da cele godine ceka ovaj turnir,a onda Novak usere.Nije bas da cekam cele godine,ali ni daleko.Zelje su mi pretpostavljam kao i kod vecine,Novak i Ana.Videcemo da li ce se ostvariti.Sto se tice nasih ostalih,ti ni gledanje u kristalnu kuglu ne pomaze.Troicki moze dobiti u prvom kolu,samo zato sto igra sa igracem koji je takodje odigrao prosli turnir do kraja.Mada on tvrdi da je spreman kao nikada pre.Krajinovic ima domaceg tenisera u prvom kolu,ako ga prodje svasta je moguce.Od ostalih je svaka pobeda nepredvidjena.Ako Novak ne uzme,onda neko od trojke Sten,Kei ili Rafa.Mislim da je kod zena neizvesnije,ima vise mogucih pobednika.Pretpostavljam da je Sarapova sa vise sansi od ostalih,posto nemam pojma u kakvom je stanju Serena.Ako Ana ne uzme,a tesko hoce,onda mozda Halep.

 

Tuga za Del Potra  :isuse:

 

Neka nas turnir ne razocara  :D

Čak 12 terena se strimuje

Dimitrov se ni ne oznoji.

Odvali Julka Bencicevu ko plitak potok,Borna uzeo prvi set. Jos malo pa krece Ana idem polako da se dignem iz kreveta.

Bencicevu je urekao ovaj sa naseg Eurosporta2.Predstavio ju je kao "opasnu".

Ana, jedan jedan u setovima i izgubila servis u trecem.

 

Gubi 4-2

Edited by borris_

Ana pred goodbye

Nadam se da se dobro osjeća na terenu  :isuse:

Ženski tenis  :isuse:

Jeba me Kuznjecova, a imao sam i Šardija na tiketu, koji je lijepo okrenuo  :wacko:

Jeba me Kuznjecova, a imao sam i Šardija na tiketu, koji je lijepo okrenuo  :wacko:

 

Nije za ovu temu, al ajde nije baš da se mnogo piše. Ja uhvatio Šardija i Sepija (koji je opet odigrao u pet setova sa Istominom, al je dobio) na glavnom a na sporednom Souzu, ali na sporednom imam i Kavčića trenutno i Matoševića. Ne bi verovao kakav je meč Matoševića. Koje su to dve neznalice, nisi svestan. Posle 4. seta žalio se Kudriacev Nuniju da smiri publiku koja mu zviždi iz pištaljke kad ovaj servira drugi servis, na set loptu odservirao duplu grešku, kaže on Nuniju "they are animals" :D Ne zna se ko je gori bukvalno.

  • Author

Dudo nemoj da zaspis racunam na tebe da ces gledati AUS open ujutru :D

Ili idi sad na spavanje pa se lepo probudis u 1 ujutru :D

 

znam ja zašto ne ustajem kada ana igra  :frust:

Ah, pa ne verujem da je Ana i ovo uspela. Nadam se da je uzivala na terenu.

 

kad bi znala kako radi ovo sokocalo

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.