Jump to content
IGNORED

OZI Open 2015


dùda

POBEDNICI ???  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne gresite dusu u vezi Ane. 

 

Ona je dosta podigla svoj nivo igre u poslednjih godinu dana, ali ono sto ce ocigledno uvek biti problem je ta nekonstantnost. I zato je i ispala u prvom kolu. A na sledecem GS turniru, ista je sansa da ga osvoji ili da ispadne na samom pocetku. 

 

 

Viktor dobija Majera i Berdiha i ide bar do 1/8 finala.

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    136

  • renne

    135

  • Timmy

    97

  • Max Morlock

    84

Top Posters In This Topic

ti jos verujes da moze osvojiti gs? vece sanse dajem tamo nekoj cirstei ili petkovickoj nego ani. neki sf gs je u vr' glave za nju imo

 

Naravno da verujem i da se nadam. Pa pre 7 dana je odigrala ravnopravan mec sa jednom od dve najbolje na svetu. 

 

 

A ne bih o ovoj tvojoj proceni :isuse:

Link to comment

;D

 

ne mozes uporedjivati onaj 'levi' turnir sa gs. 

 

dobro, znam da preterujem ali samo sam hteo da kazem da ne vidim anu kao sampionku. tu dok su serena, sarapova...tesko. plus sto uvek iskoce neka kvitova, azarenka, halep. mora mnogo stvari da se poklopi. eto, ana je prosle godine imala najbolju sezonu jos od one gde je uzela gs i nije usla ni u jedno polufinale gs...

Link to comment

ista je sansa da ga osvoji ili da ispadne na samom pocetku. 

 

Naravno da nije ista šansa. Da jeste, osvojila bi još neki. Šanse su joj nekih 90% da ne osvoji i 10% i manje da osvoji. I tih 10 da dobije na lepe oči. 

 

Edit: ma kakva šampionka, devojka ima luzerski mentalitet i konstantnu psihičku labilnost i osetne padove i oscilacije. Da nema toga, možda ne bi bila šampion tipa Šarapove, Enanove, Serene, ali bi svakako imala veći saldo kada su titule u pitanju.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Samo neka ostavi Petrovica na miru najgore sto moze da joj se desi da nadje nekog drugog trenera,nije trebala ni Kontica da smeni.

Ana moze sa Sarapovom da igra bilo kada i bilo gde,problem je doci do Sarapove :D

Link to comment

Naravno da nije ista šansa. Da jeste, osvojila bi još neki. Šanse su joj nekih 90% da ne osvoji i 10% i manje da osvoji. I tih 10 da dobije na lepe oči. 

 

Edit: ma kakva šampionka, devojka ima luzerski mentalitet i konstantnu psihičku labilnost i osetne padove i oscilacije. Da nema toga, možda ne bi bila šampion tipa Šarapove, Enanove, Serene, ali bi svakako imala veći saldo kada su titule u pitanju.

 

Ajd procitaj ponovo sta sam napisao. Ne da ce osvojiti sigurno, nego da je ista sansa da osvoji, kao i da ispadne u prvom kolu. 

 

 

A reci da neko ko je medju najboljima na svetu u svom poslu (i bio najbolji jedno vreme) da ima luzerski mentalitet je... ne znam ni sam. i Tresko bi ti pozavideo...

Link to comment

Samo neka ostavi Petrovica na miru najgore sto moze da joj se desi da nadje nekog drugog trenera,nije trebala ni Kontica da smeni.

Ana moze sa Sarapovom da igra bilo kada i bilo gde,problem je doci do Sarapove :D

 

Meni se cini, na osnovu nekih trenerskih TO, da je neko kao on dobar za Anu. Al suvise je tu sitnih detalja i delova odnosa, da bi se mogao sa sigurnoscu izvesti neki zakljucak.

Link to comment

Meni se cini, na osnovu nekih trenerskih TO, da je neko kao on dobar za Anu. Al suvise je tu sitnih detalja i delova odnosa, da bi se mogao sa sigurnoscu izvesti neki zakljucak.

Njoj je potreban neko kao Petrovic ili Kontic sa strancima se nije proslavila. A i sama je izjavila da dosta vremena provedu i van treninga i da je to njoj mnogo bitno. Neka nastave ovako rezultat ce doci kad tad.

Link to comment

Ajd procitaj ponovo sta sam napisao. Ne da ce osvojiti sigurno, nego da je ista sansa da osvoji, kao i da ispadne u prvom kolu. 

 

 

A reci da neko ko je medju najboljima na svetu u svom poslu (i bio najbolji jedno vreme) da ima luzerski mentalitet je... ne znam ni sam. i Tresko bi ti pozavideo...

 

Ako neko treska tj lupeta, to si onda ti. Ako kažeš da ima iste šanse da osvoji kao i da ispadne u prvom kolu, to znači 50-50%. Pitaj nekog kladioničara da ti kaže šta misli o toj tvojoj teoriji verovatnoće a onda pogledaj koja je kvota bila da Ana osvoji npr aus open. Dakle da ti ponovim, ne, NIJE ista šansa da će da osvoji koliko i da ispadne u prvom kolu.

 

A onda pogledaj spisak od kakvih je sve igračica gubila Ana i shvatićeš da neko ko je "ponajbolji na svetu u svom poslu" ne bi trebao da dozvoli sebi taj luksuz. A ako dozvoli onda nije šampion jer šampioni ne prave takve oscilacije. Ona ima igru, ali ne prikazuje je ni blizu dovoljno često da bi bila šampionka, ako ćemo da je poredimo sa pravim šampionima. Jer ako je to ona, onda su to i Ćilić, i Vavrinka i ostali izuzeci koji su samo iskoristili okolnosti, pri tom, ne želeći da omalovažavam rezultate bilo koga od njih. Ana je uzela RG 2008, nemoj mi samo reći da je tada bila bolja igračica nego danas kada može samo da sanja i finala a ne slam titule. Dokazala je milion puta da joj je psiha krhka ko kula od karata, ako to nisi primetio, ne znam na kojoj si planeti poslednjih godina. 

 

Ne želim da osporavam njene kvalitete, ali šampion nije, niti će ikada biti. 

Link to comment
 

 

Njoj je potreban neko kao Petrovic ili Kontic sa strancima se nije proslavila. A i sama je izjavila da dosta vremena provedu i van treninga i da je to njoj mnogo bitno. Neka nastave ovako rezultat ce doci kad tad.

 

To..

 

 

 

Ako neko treska tj lupeta, to si onda ti. Ako kažeš da ima iste šanse da osvoji kao i da ispadne u prvom kolu, to znači 50-50%. Pitaj nekog kladioničara da ti kaže šta misli o toj tvojoj teoriji verovatnoće a onda pogledaj koja je kvota bila da Ana osvoji npr aus open. Dakle da ti ponovim, ne, NIJE ista šansa da će da osvoji koliko i da ispadne u prvom kolu.

A onda pogledaj spisak od kakvih je sve igračica gubila Ana i shvatićeš da neko ko je "ponajbolji na svetu u svom poslu" ne bi trebao da dozvoli sebi taj luksuz. A ako dozvoli onda nije šampion jer šampioni ne prave takve oscilacije. Ona ima igru, ali ne prikazuje je ni blizu dovoljno često da bi bila šampionka, ako ćemo da je poredimo sa pravim šampionima. Jer ako je to ona, onda su to i Ćilić, i Vavrinka i ostali izuzeci koji su samo iskoristili okolnosti, pri tom, ne želeći da omalovažavam rezultate bilo koga od njih. Ana je uzela RG 2008, nemoj mi samo reći da je tada bila bolja igračica nego danas kada može samo da sanja i finala a ne slam titule. Dokazala je milion puta da joj je psiha krhka ko kula od karata, ako to nisi primetio, ne znam na kojoj si planeti poslednjih godina. 

 

Ne želim da osporavam njene kvalitete, ali šampion nije, niti će ikada biti. 

 

:lolol:

 

Ajmo iz pocetka, osnovna skola.

 

Sansa tj kvota da Ana osvoja ovaj turnir je bila pretpostavljam preko 10. Ali ne mnogo preko, maksimum 20.

 

Kvota da ispadne u prom kolu od neke leve igracice je isto bilo preko 10. Znaci vise manje slicne sanse, tj,. mala verovatnoca za oba slucaja. A sad se desila ta jedna verovatnoca, sto naravno nije bilo nemoguce.... Ne znam kako da ti banalnije objasnim... Ako i dalje ne kontas, sta da ti radim. Mogu jedino da ti obezbedim nekog dobrog profesora i maksimalni popust kod mene u centru. Uspevali smo svakakve da obucimo, pa bi mogli i tebe.

 

 

Cilic i Vavrinka sampioni :lol: Time sto su uzeli jedan slem :lolol:

 

A da si se bavio bilo kojim spostom, pogotovu pojedinacnim, ne bi ti uopste bilo cudno da svi sportisti na svetu imaju oscilacije. I da se ne retko desava da bolji takmicar (ili bolji tim) izgubi od losijeg. I to je car sporta. A covek nije robot i normalno da ima tokom vremena razlicit nivo kavliteta, koncetracije, samopouzdanja, pa i srece.

 

Al odoh predaleko, zbunices se opet :(

Edited by Timmy
Link to comment

Ajmo iz pocetka, osnovna skola.

 

Sansa tj kvota da Ana osvoja ovaj turnir je bila pretpostavljam preko 10. Ali ne mnogo preko, maksimum 20.

 

Kvota da ispadne u prom kolu od neke leve igracice je isto bilo preko 10. Znaci vise manje slicne sanse, tj,. mala verovatnoca za oba slucaja. A sad se desila ta jedna verovatnoca, sto naravno nije bilo nemoguce.... Ne znam kako da ti banalnije objasnim... Ako i dalje ne kontas, sta da ti radim. Mogu jedino da ti obezbedim nekog dobrog profesora i maksimalni popust kod mene u centru.

Jel se ti zajebavaš? Kvota u sportu na dva ishoda za koje postoje iste šanse su jednake. Sada se desila jedna verovatnoća, kao što se desila još 100 puta do sada, ali nijednom /od rg-a/ da Ana osvoji tj ta druga verovatnoća. Kako to, kada su "iste šanse"? Pod hitno u centru na časove matematike i verovatnoće.

 

Uspevali smo svakakve da obucimo, pa bi mogli i tebe.

 

Jadan je taj centar ako ti tamo nekoga nečemu učiš.  

 

Cilic i Vavrinka sampioni :lol: Time sto su uzeli jedan slem :lolol:

Jel ste radili u centru da ne možeš u raspravi argumente saučesnika da koristiš kao svoje inače zakopavaš sam svoju poziciju u raspravi? Ja sam to upravo naveo kao argument da Ana nije šampion.

 

A da si se bavio bilo kojim spostom, pogotovu pojedinacnim, ne bi ti uopste bilo cudno da svi sportisti na svetu imaju oscilacije. I da se ne retko desava da bolji takmicar (ili bolji tim) izgubi od losijeg. I to je car sporta. A covek nije robot i normalno da ima tokom vremena razlicit nivo kavliteta, koncetracije, samopouzdanja, pa i srece.

Imam ja sporta u nogama i rukama koliko ti nemaš u prstima ovog internet blamiranja. Od 11 godina treniranja basketa sa igračima i trenerima koje si ti gledao na svetskim i evropskim prvenstvima kako kače medalje do konstantnog pikanja malog fuzbala, stonog i pravog tenisa i koječega. Bolje ćuti.

 

Da, svi sportisti osciliraju, neki manje neki više. Uporediš koliko osciliraju i ispadaju u prvim i drugim, pa i trećim kolima teniserke koje sam naveo i uporedi to sa Ivanovićkom pa ćeš da vidiš razliku između šampiona i nekoga ko je to samo wannabee. Ne mogu da verujem da moram da ti objašnjavam ovakve banalnosti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...