Jump to content
IGNORED

OZI Open 2015


dùda

POBEDNICI ???  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    136

  • renne

    135

  • Timmy

    97

  • Max Morlock

    84

Top Posters In This Topic

timmy, kvote na hradecku su se kretale od 7 do 9, a kvota da ana osvoji AO je bila minimum 40, mrzi me sad da trazim...

 

Vrlo moguce, nisam gledao. Ja sam pre svega izneo licnu pretpostavku da za ta dva dogadjaja postoji ista sansa u buducnoti. Jer verujem da Ana moze bar jos jednom do finala GS. A kvote sam pisao da ovom nacrtam da to nije 50-50 kao sto je on pokusao da objasni..

 

I pocetkom prosle godine sam pisao da je Ana podigla nivo igre i da joj prognoziram ulazak u 5. Isto je bilo strucnjaka koji su to ismevali. Pa nek se sprdaju i sada, al nek Ana udje u tpo3 do kraja godine i jedno GS finale. Odmah potpisujem :)

Link to comment

Timmy, igrao ja protiv coveka mali fudbal. Sta da ti kazem osim da si na klizavom terenu i da bi bilo korisno da se dostojanstveno povuces iz rasprave. :lolol:

 

Sa cim se slazes sa njim, ne znam na sta mislis?

 

A to sto je neko igrao nekad fudbal, bas govori o njegovom poznavanju sporta.

Edited by Timmy
Link to comment

Naravno da nije ista šansa. Da jeste, osvojila bi još neki. Šanse su joj nekih 90% da ne osvoji i 10% i manje da osvoji. I tih 10 da dobije na lepe oči. 

 

Edit: ma kakva šampionka, devojka ima luzerski mentalitet i konstantnu psihičku labilnost i osetne padove i oscilacije. Da nema toga, možda ne bi bila šampion tipa Šarapove, Enanove, Serene, ali bi svakako imala veći saldo kada su titule u pitanju.

Slazem se da ANA nije sampionka kao Serena,Enan,Venus Wiliams niti ce ikad biti, samo pricati kako su njene sanse da osvoji GS manje od 10% u trenutku kada se nalazi na 5.mestu WTA liste je jako neozbiljno.Mozda bi i tvoj pesimizam imao smisla da ANA gubi redovno od jacih ali prosle sezone je ona tukla sve sto se nalazi u TOP 10 neke cak i po dva puta u sezoni.Ja verujem da ce dodati tom GS iz 2008 jos jedan jer se za razliku recimo od Jelene jako trudi po tom pitanju i mnogo je nalozena da uzme bar jos jedan GS u zivotu.

Link to comment

Sa cim se slazes sa njim, ne znam na sta mislis?

 

A to sto je neko igrao nekad fudbal, bas govori o njegovom poznavanju sporta.

 

Ne slazem se ni sa cim, samo kazem da jebe kevu kako igra i koliko je spreman, tako da bi mogao da shvatis ozbiljno to da se aktivno bavio sportom..

Link to comment

Verujem ti. I evo izvinjavam se sto nisam prepoznao majstora te igre.

 

 

Al o ovome sto pise, nije ni blizu takav jebac keve :)

 

O tome ne mogu da sudim posto se u tenis niko ne razume bolje od mene. :s_dj:

Link to comment

ma bre timmy, samo hocu da kazem da preterujete obojica.

 

po meni anin problem nisu oscilacije u igri, to jeste nesto normalno kod svakog spirtiste, nego nesposobnost da veze vise od cetiri meca na makar pristojnom nivou. njene oscilacije su em ceste, em kataklizmicne. plus naravno potpuna nemogucnost promene taktike na samom terenu ako stvari krenu lose.

Link to comment

To stoji :)

 

Al ste oterali onu burnerku, koja te je sila po znanju :P

 

Resavam konkurenciju Dooletovim metodama. ^_^

 

On topik, gledao sam Anu posle dugo, dugo vremena ali me posle bilo sramota da priznam. :lol: Pametnije bih uradio da sam buljio u sveze okreceni zid.

Link to comment

ma bre timmy, samo hocu da kazem da preterujete obojica.

po meni anin problem nisu oscilacije u igri, to jeste nesto normalno kod svakog spirtiste, nego nesposobnost da veze vise od cetiri meca na makar pristojnom nivou. njene oscilacije su em ceste, em kataklizmicne. plus naravno potpuna nemogucnost promene taktike na samom terenu ako stvari krenu lose.

 

Stoji sve to naravno. Ali se dosta promenilo poslednjih godinu - godinu i po, pa mi to podgrejava nadu da ipak moze opet na vrh.

 

 

Resavam konkurenciju Dooletovim metodama.  ^_^

 

On topik, gledao sam Anu posle dugo, dugo vremena ali me posle bilo sramota da priznam.  :lol: Pametnije bih uradio da sam buljio u sveze okreceni zid.

 

 
Imate vas dvojica dosta slicnosti, svestan si toga i sam :lol:
 
 
A sto ne pogleda finale sa Sarapovom. Odlican tenis obe igrale i samo na vecu napaljenost pobedila Marija.
Link to comment

ma bre timmy, samo hocu da kazem da preterujete obojica.

 

po meni anin problem nisu oscilacije u igri, to jeste nesto normalno kod svakog spirtiste, nego nesposobnost da veze vise od cetiri meca na makar pristojnom nivou. njene oscilacije su em ceste, em kataklizmicne. plus naravno potpuna nemogucnost promene taktike na samom terenu ako stvari krenu lose.

 

Ma, Ana je princeza na zrnu graska, odavno smo to utvrdili. Kad joj ne ide uvek nadje nesto da joj smeta, u mecu, na turniru, u karijeri, u zivotu. Protiv Hradecke sam samo cekao kad ce da se izuje i igra bosa posto je non-stop kukala na patike, ono ni kod Fonjinija nisam video. Cim ti toliko odbijas da imas uvid u svoju igru nego panicno pokusavas da se otarasis bede i svalis krivicu na drekavca, to je pisi propalo kad je kontinuitet u pitanju. No, sta joj fali, lepo se zabavlja i to je to.

Link to comment

A to sto je neko igrao nekad fudbal, bas govori o njegovom poznavanju sporta.

Jel? Al bitno je da znaš da se praviš pametan sa "da si se ikada bavio nekim sportom..." 

 

Vrlo moguce, nisam gledao. Ja sam pre svega izneo licnu pretpostavku da za ta dva dogadjaja postoji ista sansa u buducnoti. Jer verujem da Ana moze bar jos jednom do finala GS. A kvote sam pisao da ovom nacrtam da to nije 50-50 kao sto je on pokusao da objasni..

 

I pocetkom prosle godine sam pisao da je Ana podigla nivo igre i da joj prognoziram ulazak u 5. Isto je bilo strucnjaka koji su to ismevali. Pa nek se sprdaju i sada, al nek Ana udje u tpo3 do kraja godine i jedno GS finale. Odmah potpisujem :)

 

Onda nauči da formulišeš svoje misli. Ako kažeš "iste su joj šanse da osvoji kao i da ispadne u prvom kolu", to ne ostavlja puno mesta za tumačenje. To što ti misliš da su joj iste šanse ne znači ama baš ništa, pošto ti očigledno ne ide ta matematička disciplina. Dobio si dokaz u vidu kvota koje prave oni koji od toga žive u poređenju koje si sam postavio, nije sramota priznaj da si se zajebao, ide život, nije ti ni prvi ni poslednji put.

 

Slazem se da ANA nije sampionka kao Serena,Enan,Venus Wiliams niti ce ikad biti, samo pricati kako su njene sanse da osvoji GS manje od 10% u trenutku kada se nalazi na 5.mestu WTA liste je jako neozbiljno.Mozda bi i tvoj pesimizam imao smisla da ANA gubi redovno od jacih ali prosle sezone je ona tukla sve sto se nalazi u TOP 10 neke cak i po dva puta u sezoni.Ja verujem da ce dodati tom GS iz 2008 jos jedan jer se za razliku recimo od Jelene jako trudi po tom pitanju i mnogo je nalozena da uzme bar jos jedan GS u zivotu.

Ja nemam ama ništa protiv nje. Naravno da bih voleo da osvoji sve živo i mrtvo, ikada. Samo ne mogu sebi da dozvolim da se cimam i nerviram oko mečeva nekoga ko toliko oscilira, pa sam izabrao da budem indiferentan. Dosta mi je Đovak za aritmiju. Igra ona bolje poslednju sezonu ili dve i sve je to super, ali i dalje mislim da treba baš baš da joj se poklope zvezde za još jedan grand slam. Na osnovu kladioničarske kvote može da se proceni koliko oni % daju Ani za osvajanje, ja stvarno mislim da realno to nije više od 10, u vr' glave 20% mada mislim da je to previše, a ispadanje u prvom kolu je to i pokazalo. Ne mogu sada da preturam po statistici koji joj je najveći uspeh na grand slamovima od 2008, ali verujem da to nije podatak koji bi išao u prilog većim procentima za njeno osvajanje bilo kog grand slama. To što je peta na listi svakako znači da ima neki kontinuitet, ali to ne mora ništa da znači za slemove, to je posebna priča, uvek bila.

 

Al o ovome sto pise, nije ni blizu takav jebac keve :)

Dokazano ti je da si se izlupetao ali ti i dalje... Svaka čast na obrazčini™.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...