Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je neverovatno da njoj ne leze cehinje. Ajd da joj ne lezi jedna nego bukvalno sve. dali je ona imala neprijatnosti u ceskoj pa cim naidje na teniserku iz te zemlje ona se usere ili joj jednostavno ne leze kao sto nemcima u fudbalu ne leze italijani,boga pitaj. Valja naci statistiku koliki ima skor sa ceskim teniserkama verujem da ima dvocifren broj poraza.

Link to comment

To je takva nekonstantnost u igri da je prosto tužno. Nije ni smešno nego jednostavno tužno. Jedan poen se odigra dobro, izvuče se neki udarac, rekao bi čovek koji kvalitet svaka čast. Sledeći poen se odigra na fjučers nivou i konstantno tako up and down i konstantno niko ne pobeđuje u meču nego ga neko gubi. I ne pričam o Ivanovićki nego generalno

 

To je Anin klasican modus operandi prakticno od 2008. godine. Strasan talenat, vrhunska radna etika ali, na zalost, prazna glava. Ana na teren izbaci svoju "A game" samo ako su uslovi izuzetno povoljni i tako povoljni se ne menjaju do kraja meca, cim stvari krenu nizbrdo ili se protivnica doseti da bi mogla malo da "sara" sa taktikom njena igra se strmoglavi do neprepoznavanja. Anini epski mecevi i velike pobede po pravilu dolaze protiv udaracica, cim naleti na tempo igracicu koja je u stanju da takticki izvrti mec, pa makar to bile igracice koje su znacajno slabije od nje, odmah zaglavi u blatu, upadne u paniku i prakticno samu sebe pobedi.

 

Ja sam odavno prestao da gledam njene meceve, samo povremeno bacim pogled da vidim da li se nesto promenilo. Uzasno me nervira taj straight forward dozivljaj sporta i nesposobnost da se misli tokom meca/utakmice a Ana Ivanovic je sampion tog pristupa. Da ima sportsku inteligenciju i takticku inovativnost Djokovica Ana bi vec godinama bila contender za najvece titule. Ovako, mrka kapa.

Edited by harper
Link to comment

Zenski tenis je jako jako jeziv za gledanje, a jos kad gledas i usput uhvatis kvotu 3.5 na Anu pa se ona vrati i raspadne... uzas jebeni. Grozna je.

Sutra rokamo na Safarovu protiv Pliskove 1.70 kvota sta kazes na to.

Link to comment

Sutra rokamo na Safarovu protiv Pliskove 1.70 kvota sta kazes na to.

 

 

1.80 kod mene, nemoguca kvota :D Dobice Lusi lagano, ne razumem u cemu je fora.

 

 

Gledao sam Safarovu kako je rasturala Venus. Ova kvota je cist poklon samo da se Lucie ne raspadne..A i Makarova bi mogla opet da rokne Simonu.

 

 

ooops :D

Link to comment

Imala 6:3 i 3:1, Pliskova u totalnom raspadu, a onda je Lusi macka resila da se ona jos vise raspadne :D Zenski sport, strasne stvari... sreca pa sam tako mnogo puta i prolazio, recimo na Suarez Navaro prvi set pre jedno dva sata :D

Link to comment

Pliskova - Muguruza, kakav odvratan mec... ko je njih dve proglasio za buduce osvajacice grend slemova, treba opasno da pojaca dioptriju. Posebno je ocajna Muguruza, pravi milion duplih gresaka, bekhend ocajno los, izlasci na mrezu toliko uzasni da nisu vredni komentara... a na sve to je i glupa, nije trazila celendz koji joj je mogao dobiti brejk i verovatno prvi set nego pustila, iako je kasniji snimak pokazao da je bio aut kod servisa Pliskove. Bice zlo i naopako kad se Serena povuce.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...