Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Igrao sam pobede Lopeza i Garsije Lopeza, cekao zaradu od par hiljada dinara ako dobije Felisiano ali mi je nekako drago zbog ovog majstora iz Dominikane, mnogo vise je zeleo pobedu i zasluzeno osvojio turnir. Doduse, dobio je cist poklon na 4:4 u tajbrejku kad je Lopez imao zicer da napravi minibrejk, mada kapiram da je to neka kosmicka pravda bila jer je Dominikanac prilicno gotivan lik i stvarno je dao sve od sebe da pobedi pa mu se isplatilo.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lajovic igra totalno egal sa Verdaskom na ovom turniru u Sao Paolu, deluje mi da ima manje onih psihickih padova u igri i da se dosta oslobodio u odnosu na pre. Juce je okrenuo Anduhara, na cemu mu se posebno zahvaljujem... moram i ovde da okacim tiket, kvota prava masnoca :D

 

20150210223535.jpg

 

 

Valjda ce dobiti i Verdaska, to bi vec bio malo zesci uspeh.

Link to comment

Žile odvalio Endija u četvrtfinalu Roterdama 6:4 6:2 - al najjači mi komentar koji sam negde pročitao: "Most likely Simon was pretending to be injured..." [emoji38]

 

Sent from my ZP990+ using Tapatalk

Link to comment

Danas obavljen zreb za zenski Dubai, Jelena u prvom kolu igra protiv Mađarice Babos ako to izgubi onda stvarno :lolol:  mada ako prodje u drugom kolu verovatno ide na Muguruzu a ako i to preskoci u trecem na Radwansku za dalje bolje da ne razmisljamo :D .

Ana je slobodna u prvom kolu, u drugom kolu igra sa pobednicom meca Niculescu-Lisicki. Nek prodje to drugo kolo pa cemo videti sta i kako dalje :D .

 

Ajd nek je sa srecom nasim devojkama!!

Edited by Cash
Link to comment

Ma nije Lisicki nesto nebi me cudilo da ce Anina protivnica biti Nicolescu. Brine me trece kolo jer tu ce skoro sigurno njena protivnica biti iz Češke a zna se kako ona prolazi sa Cehinjama :twak: .

Edited by Cash
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...