Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Žile odvalio Endija u četvrtfinalu Roterdama 6:4 6:2 - al najjači mi komentar koji sam negde pročitao: "Most likely Simon was pretending to be injured..." [emoji38]

 

Sent from my ZP990+ using Tapatalk

Gledala sam skoro ceo meč. Malo je reći da je Marej razbijen. Tenis koji je igrao je na rekreativnom nivou.  Čim je video da mu ne ide, psihički je potpuno potonuo i opet je servirao kao juniorka na republičkom takmičenju. Tek je pri samom kraju uspeo da odigra 2-3 poena vredna pažnje, čisto da ne izgubi sa 6:0.  Simon je igrao kao što uvek igra, ništa spektakularno.  Vidim da ge je danas Berdih lagano pobedio.

Link to comment

Šta se dešava sa Tipsarevićem? Rekao je da se vraća u februaru. Jel to ostalo ili se nešto promenilo opet? Koji turnir?

Edited by theanswer
Link to comment

Jelena ipak sinoc dosla nekako do prve pobede u ovoj sezoni, dobila sa 2-1 Madjaricu Babos.

Ana sutra protiv Lisicki mec pocinje oko 10.30, Jelena krece ranije u 9 protiv Muguruze.

Link to comment

Jelena dozivela debakl protiv Muguruze.

Ana lako sa Lisicki iako nista posebno nije odigrala.

Lisicki odigrala uzasan mec napravila cak 12 duplih gresaka. Ana sad protiv Pliskove vreme je da konacno pobedi teniserku iz Ceske.

Link to comment

Raspada se najstrasnije za sad ali je uzela bitan gem na 0:2 i 0:30 na svoj servis u drugom setu, valjda ce sad malo krenuti. Trenutno sve vuce na jedan od njenih epskih raspada ali mozda zivne malo...

Link to comment

To je takva nekonstantnost u igri da je prosto tužno. Nije ni smešno nego jednostavno tužno. Jedan poen se odigra dobro, izvuče se neki udarac, rekao bi čovek koji kvalitet svaka čast. Sledeći poen se odigra na fjučers nivou i konstantno tako up and down i konstantno niko ne pobeđuje u meču nego ga neko gubi. I ne pričam o Ivanovićki nego generalno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...